فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تاثیرات اعمال شده بر تولید

تاثیرات اعمال شده بر تولید

 

تولید سفارشی: فرآیندی از تولید که با سفارش گیری آغاز می شود. به محض این که پول سفارش پرداخت می شود، تولیدکننده ساخت آن را آغاز می کند. به این ترتیب نه تنها برنامه ریزی و کنترل تولید تغییر می کند، بلکه کل چرخه تولید و پرداخت نیز تغییر خواهد کرد. برای مثال تولید و مونتاژ محصول فقط پس از سفارش آن انجام می شود.

تولید بلادرنگ براساس تقاضا: سازمان های تولیدی موفق باید بتوانند به سرعت و به صورتی موثر به تقاضا پاسخ دهند. استراتژی ها و تکنیک های گذشته دیگر کارآمد نیستند و مشکل اینجاست که باید از مدل سنتی مبتنی بر انبارداری به مدلی تخصصی و انعطاف پذیرتر روی آورد که مبتنی بر تقاضا باشد. تولید براساس تقاضا دقیقاً همان چیزی را که مشتریان می خواهند، در همان لحظه و همان مکان مورد نظر آن ها در اختیارشان قرار می دهد. برای دستیابی به این هدف باید ارتباط موثری بین زنجیره تامین و کارخانه برقرار شود. شرکا باید تمام تمرکز خود را روی کاهش قیمت ها معطوف کنند و برای این منظور باید اهداف، مسئولیت ها و عملکردهای مشترکی را دنبال کنند.  

تولید مجازی: یکی از مفاهیم جالب سازمانی، تولید مجازی یعنی توانایی اداره چندین بخش تولیدی از راه دور و بدون محدودیت زمان و مکان است. به عنوان مثال یک شرکت می تواند کل فرآیندهای تولیدی را از تهیه مواد اولیه گرفته تا ارسال کالای نهایی کنترل کند.

 بهسازی خطوط مونتاژ: شرکت هایی مانند IBM، General Motors، General Electric و Boeing محصولات خود را از مونتاژ قطعاتی تهیه می کنند که در محل های مختلف حتی در کشورهای متفاوت ساخته شده اند. این شرکت ها می توانند با برگزاری مناقصات الکترونیکی قطعات مورد نظر خود را بین پانزده تا بیست درصد ارزان تر و هشتاد درصد سریع تر تهیه کنند. به علاوه چنین سیستم هایی انعطاف پذیری بالایی داشته و اجازه اعمال تغییرات سریع با حداقل هزینه ها را می دهند. ضمناً می توان هزینه های انبارداری را که برای سیستم های تولید انبوه مشکل ساز است، تا حد زیادی کاهش داد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme