فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

فنآوری جدید برای تمیز کردن دستگاه تهویه خودروها

فنآوری جدید برای تمیز کردن دستگاه تهویه خودروها

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، مهندسان بیوشیمی در یک شرکت لهستانی، نمونه اولیه ای از یک دستگاه ساخته اند که می تواند به کمک صنعت فتو شیمی و اکسید تیتانیوم، آلودگی های داخل دستگاه تهویه مطبوع خودروها را بزداید. سیستم دستگاه های تهویه به گونه ای است که ازطریق تغلیظ آب، انواع قارچ، باکتری و دیگر میکرو ارگانیسم ها تولید و به نوبه خود موجب واکنش حساسیت راننده و مسافران می شود.

دست یابی به این فنآوری مدیون اختراع دستگاهی در آزمایشگاه در شهر لودز در لهستان است که مهندسان آن می گویند به کمک آن می توان هوای داخل خودرو را تازه کرد. دیوید سوبچاک، مهندس بیوشیمی توضیح می دهد که چگونه این دستگاه از اکسید تیتانیوم برای تهویه هوا استفاده می کند.

دیوید سوبچاک: “دستگاه در داخل کانال تهویه مطبوع که خارج از رادیاتور است نصب می شود. در داخل آن یک صفحه تیتانیوم قرار دارد. بر اثر یک فرآیند الکتروشیمیایی، نانولوله هایی ظاهر می شوند که به کمک دیودها روی تیتانیوم نور می افکنند و به این وسیله با تولید اکسیژن فعال، آلودگی های میکروبیولوژیک را می زدایند.”

این دستگاه در آزمایشگاه به کمک یک رادیاتور و یک کانال هوا آزمایش شده است. پژوهش مقدماتی نشان می دهد که دستگاه برای از بین بردن ۹۸ درصد قارچ ها موثر است.

آزمایش همچنین نشان می دهد که با نصب این دستگاه میزان باکتری ها و ویروس ها در داخل حودرو کاهش می یابد. دستگاه برای نصب در هر نوع خودرو به اندازه کافی کوچک است.

دیوید سوبچاک می گوید پیش از این، سیستم های مشابهی ایجاد شده بود اما استفاده از جیوه در آنها برای مسافران می توانست بسیار خطرناک باشد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme