فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

بزرگترین پیمایش دیجیتالی آسمان منتشر شد

بزرگترین پیمایش دیجیتالی آسمان منتشر شد

  به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: این نقشه با استفاده از تلسکوپ 1.8 متری برفراز قله هالیکالا در مائوئی تدوین شده است

موسسه نجوم در مه سال 2010 این پیمایش را آغاز کرد که نخستین نمونه در نوع خود برای بررسی تمام آسمان قابل مشاهده از هاوایی در رنگهای مختلف نور بود. هدف این پروژه، شناسایی اجسام متحرک، گذرا و متغیر در آسمان از جمله شهاب سنگ‌هایی بود که می‌توانند برای زمین خطرناک باشند.

دکتر کن چمبرز، رئیس رصدخانه پن‌استارز 1 اظهار کرده که انتظار دارد انتشار این پیمایش‌ها به دانشمندان، دانشجویان و حتی کاربران عادی در سراسر جهان بتوانند اکتشافات جدید زیادی را در مورد جهان با این داده‌ها انجام دهند.

این تحقیقات به همه اجازه دسترسی به میلیونها تصویر و استفاده از پایگاه‌های داده و کاتالوگ‌های حاوی سنجش‌های دقیق از میلیاردها ستاره و کهکشان را می‌دهد.

پروژه پن‌استارز توانسته تاکنون اکتشافات زیادی را از اجسام نزدیک زمین و اجسام کمربند کویپر در منظومه شمسی گرفته تا سیارات تنهای بین ستارگان را انجام دهد. همچنین غبار کهکشان راه شیری را بصورت سه‌بعدی نقشه‌برداری کرده و جریان‌های جدیدی از شکل‌گیری ستارگان را کشف کرده است. علاوه بر آن، این پروژه موفق به کشف انواع جدیدی از ستارگان در حال انفجار و کوازارهای دوردست در جهان اولیه نیز شده است.

کاتالوگ جدید حاوی میلیون‌ها تصویر جمع‌آوری شده طی چهار سال و پایگاه داده‌ای از میلیاردها ستاره و کهکشان است و توسط موسسه علمی تلسکوپ فضایی در بالتیمور منتشر شده است. این مجموعه عظیم حاوی دو پتابایت داده معادل یک میلیارد عکس سلفی یا 100 برابر کل محتوای سایت ویکیپدیا است.

این برنامه تحقیقاتی توسط کنسرسیوم علمی PS1 انجام شده که مشارکتی میان 10 موسسه مطالعاتی در چهار کشور با حمایت ناسا و بنیاد ملی علوم آمریکاست.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme