فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

محدودیت سرعت برای سیستم خودران تسلا/ با اپ جدید اوبر، دوستان را مقصد خود کنید

محدودیت سرعت برای سیستم خودران تسلا/ با اپ جدید اوبر، دوستان را مقصد خود کنید

  به گزارش فراسو و به نقل از خبرآنلاین: این روزها سیستم خودران تسلا روی خودروهای مدل اس و ایکس محافظه کارتر شده است چراکه در آپدیت جدید محدودیت سرعت تا 90 مایل بر ساعت در آزادراه‌ها اعمال‌شده است تا مانع از حوادث تلخ شود.

پیش‌تر اجازه سرعت تا 5 مایل بر ساعت بیشتر از استاندارد در بزرگ راه‌هایِ بدون تقسیم‌بندی، داده‌شده بود و حالا در آپدیت جدید علاوه بر ایجاد محدودیت سرعت، به رانندگان هشدار داده می‌شود که چه زمانی باید فرمان را در دست بگیرند. (سیستم اتوپایلوت اجازه می‌دهد تا راننده فرمان را از دست خود رها کرده و سیستم خودران کار خود را انجام دهد)

ایلان ماسک قول آپدیت عمده در اواسط دسامبر را داده بود اما وی با انتشار پستی در توئیتر خود نوشت زمان بیشتری برای این کار لازم است.


وقتی دوست تان مقصد اوبر شما می شود


اما تاکسی آنلاین اوبر این روزها ضمن طراحی مجدد اپ خود فیلتر اسنپ چت را به آن افزوده است.

بهترین قابلیت افزوده‌شده این است که می‌توانید دوستتان را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید. درواقع نرم‌افزار می‌داند دوستتان کجاست و شما قصد دیدن وی رادارید. بنابراین مقصد نهایی شما روی اوبر هنگام سفارش تاکسی، دوستتان خواهد بود.

وقتی شما مقصد خود را دوستتان تعریف می‌کنید، اوبر یک درخواست به دوست شما ارسال کرده و مکانش را می‌پرسد. سپس پاسخ را به‌عنوان مقصد برای راننده اوبر تعریف کرده و عملیات سرویس‌دهی آغاز می‌شود.

اگر دوستتان اپ اوبر داشته باشد که پیام برایش مستقیم ارسال می‌شود. در غیر این صورت به وی اس ام اس زده می‌شود و اگر تا نیم ساعت جواب نداد، سرویس کنسل می‌شود. وقتی هم که به دوست خود نزدیک می‌شوید، اوبر با ارسال پیام وی را آگاه می‌کند که برای ملاقات با شما حاضر شود.

اسنپ چت و اوبر در آپدیت جدید یکپارچه‌شده و هنگام استفاده از سرویس اوبر در خیابان می‌توانید اسنپ کارت را روی اوبر مشاهده کنید. فیلتر موردنظر را انتخاب کرده و داخل تاکسی سلفی گرفته و با اوبر روی اسنپ چت ارسال کنید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme