فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

سیستم‌عامل جدید گوگل روی خودروهای فیات

سیستم‌عامل جدید گوگل روی خودروهای فیات

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: یک نسخه اولیه کاربردی از این سیستم که Uconnect نام دارد، در نمایشگاه الکترونیک مصرفی 2017 در لاس‌وگاس نمایش داده خواهد شد و قرار است در داشبورد یک خودروی صندوق‌دار(سدان) کرایسلر 300 قرار بگیرد.

مشتریان می‌توانند منتظر یک نسخه اصلاح‌شده اندروید باشند که متناسب با سیستم فعلی Uconnect ساخته شده است. به نظر می‌رسد که این سیستم با اندروید اتو متفاوت باشد زیرا شرکت فیات اظهار کرده که اندروید نوقا را برای ادغام سرویس‌های اصلی گوگل به سیستم Uconnect اصلاح خواهد کرد.

کریس بارمان، رئیس بخش مهندسی برق شرکت فیات-کرایسلر در بیانیه‌ای رسمی اظهار کرد: با اندروید ما می‌توانیم رابط کاربری منحصربفرد Uconnect را حفظ کرده و همزمان، سیستم‌های با کاربری آسان‌ خود را با ویژگی‌ها و گروهی از اپلیکیشن‌های اندروید ادغام کنیم.

به گفته بارمان، مشارکت مذکور بدین معنی است که شرکت فیات-کرایسلر و خودروهای آن در توسعه فناوری درون خودرو کمک کنند تا نیازها و مطالبات مشتری را در سیستم‌های سرگرمی اطلاعاتی برآورده سازند.

بلندپروازی‌های گوگل در فناوری‌های خودرویی

با کمی توجه می‌توان درک کرد که مشارکت گوگل و فیات کرایسلر اجتناب‌ناپذیر است. باید به خاطر داشت که گوگل به تازگی اندروید اتو خود را ارتقا داده است. چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه دستگاههای حاوی این سیستم عامل می‌توانند تجربه کاملی از اندروید اتو را در زمان اتصال به خودرو تجربه کنند.

این قابلیت در حقیقت می‌تواند نقش سیستم‌های سرگرمی اختصاصی مانند فناوری موجود Uconnect فیات-کرایسلر را کاهش دهد زیرا سیستم اندورید اتو حاوی اپلیکیشن‌های کلیدی مانند نقشه‌های گوگل، اسپوتیفای و دستیار گوگل است که بسیاری از مشتریان خواهان آنها هستند. شرکت فیات تاکید کرده که اندروید نوقا را برای دستیابی به رابط کاربری منحصربفرد Uconnect اصلاح خواهد کرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme