فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کره جنوبی به دنبال ساخت یک قطار هم سرعت صوت است

کره جنوبی به دنبال ساخت یک قطار هم سرعت صوت است

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: مقامات سئول(پایتخت کره جنوبی) امیدوارند این حمل‌ونقل فراصوت قادر باشد با سرعت بیش از 620 مایل در ساعت تردد کرده و زمان سفرها در کشور را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

این قطار درون لوله ای با فشار کم حرکت خواهد کرد و اگر آزمایش این پروژه موفقیت‌آمیز باشد این قطار سرعتی دو برابر قطارهای مغناطیسی شناور خواهد داشت که در حال حاضر بیشترین سرعت آنها در جهان 268 مایل در ساعت است. به گزارش نشریه کره تایمز، نهایت سرعت این قطار کره‌ای به 767 مایل بر ساعت خواهد رسید.

موسسه تحقیقاتی راه‌آهن کره اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با اجرای این پروژه زمان مسافرت را با حرکت در این محفظه کم فشار کاهش دهیم.

این موسسه افزود: برای این منظور طی سه سال آینده با موسسات مرتبط و همچنین دانشگاه هانیانگ درباره بررسی امکان فناوری‌های مختلف مرتبط موسوم به فرمت هایپرتیوب همکاری خواهد شد.

کشورهای زیادی همچون ایالات متحده، کانادا و چین بر روی چنین فناوری تحقیق کرده اند و ما نیز برای جلو زدن از رقبای بین المللی خود تلاش خواهیم کرد. این در حالیست که چند ماه پیش گزارشهایی مبنی بر آزمایش فناوری مشابهی موسوم به هایپرلوپ، ک سیستم حمل و نقل آینده نگرانه که سفر به سرعتی در حدود 1000 کیلومتر در ساعت را ممکن می‌سازد، منتشر شد.

هایپرلوپ یک سیستم حمل‌ونقل آینده نگرانه است که مسافران یا بار را در کپسول‌هایی با سرعت بیش از 1200 کیلومتر در ساعت از میان لوله‌های آلومینیومی بدون هوا(خلاء) منتقل خواهد کرد. این سیستم مفهومی حمل‌ونقل زمینی از یک سیستم رانشگر بر اساس الکترومغناطیس استفاده می‌کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme