فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

شبیه سازی برای پرواز انسانها در آسمان

شبیه سازی برای پرواز انسانها در آسمان

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، با ساخت یک شبیه ساز پرواز در آسمان، انسانها به یکی از آرزوهای دیرین خود یعنی حس پرواز همچون پرنده ها نزدیک می شوند.

یک شبیه ساز که ساخت دانشگاه زوریخ است همچون بخشی از اعضای بدن عمل می کند. امکان تعیین سرعت و میزان نیروی حرکت در هنگام تکان دادن بالها وجود دارد. در برابر چشمان نیز مناظری نفسگیر همچون مناظری از شهر افسانه ای سانفرانسیسکو ظاهر می شوند.

فابیا تروکسلر دانشجوی طراحی در مورد پرواز با این شبیه ساز می گوید: «گاهی می تواند ترسناک باشد. وقتی مثل من رها می شوید ، زمین نزدیک می شود و خودتان را جمع می کنید.»

حس پرواز بویژه با استفاده از عینکهایی که دید سه بعدی و ۳۶۰ درجه را فراهم می کنند بسیار واقع گرایانه است. یک سال کار نیاز بود تا این پروژه به انجام برسد.

مکس راینر رییس این پروژه در مورد فرایند ساخت این شبیه ساز می گوید: «طاقت فرسا بود. ما باید در یک مهلت زمانی کار را تمام می کردیم در حالی که سه یا چهار نفر بر روی این پروژه بیشتر نبودیم. از ابتدا تا انتها همه کارها از جمله الکترونیک، نرم افزار و سخت افزار را خودمان انجام دادیم. کار زیادی بود.»

در این تجربه پروازی، حتی اثر باد هم درنظر گرفته شده است. سه موتور برقی شبیه ساز را تغذیه می کنند که خودش هم به کامپیوتر وصل است. این پروژه حفاظت از پرندگان را نیز تشویق می کند.

مکس راینر می گوید: «ما احتیاج به مفهومی داشتیم که جنبه تفریحی هیجان برای پرواز و جنبه تبلیغی حمایت از پرندگان را ترکیب کند. در نتیجه این شبیه ساز را ساختیم که اجازه پرواز همچون پرندگان را می دهد.»

پرواز در آسمان همچون یک پرنده را بسیاری تاکنون امتحان کرده اند که اغلب هم موفقیتی نداشته اند. فناوری قرن بیست و یکم این بار چشم اندازهای جدید و بدون خطری را برای این امر گشوده است. با این حال، پس از این تجربه شبه پروازی، فرد سرگیجه ناشی از نگاه به فضای خالی را حس می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme