فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تاثیر جنسیت جنین بر سیستم ایمنی بدن مادر

تاثیر جنسیت جنین بر سیستم ایمنی بدن مادر

80  به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: زنان باردار را در سراسر دوره بارداری مورد بررسی قرار داده و سطوح مختلف نشانگر ایمنی به نام "سیتوکین" را براساس جنسیت جنین نشان داده‌اند

سیتوکین‌ها دسته‌ای از مولکول‌های پروتئینی محلول در آب هستند که از سلول‌های گوناگون و بیشتر در پاسخ به یک تحریک٬ ترشح شده و وظیفه انتقال پیام بین سلول‌ها را برعهده دارند.

این محققان سطح سیتوکین در خون زنان باردار و سطح تولید شده توسط یک نمونه از سلول‌های ایمنی که در آزمایشگاه و در کنار باکتری قرار گرفته بود را اندازه گیری کرده و مورد بررسی قرار دادند.

آنها طی انجام این پژوهش دریافتند که سلول‌های ایمنی زنانی که جنین آنها دختر است، سیتوکین‌های التهابی بیشتری در زمان قرارگیری در معرض باکتری‌ها تولید می‌کنند.

این به این معنی است که بدن زنانی با جنین دختر در مقایسه با زنانی که جنین آنها پسر است، پاسخ التهابی بهتری را در زمان به خطر افتادن سیستم ایمنی از خود نشان می‌دهند.

التهاب بخش مهمی از پاسخ ایمنی در بهبود زخم و واکنش به ویروس‌ها، باکتری ها و بیماری‌های مزمن است. با این حال، التهاب بیش از حد برای بدن مشکل‌ساز بوده و می‌تواند به علائم مربوط به بیماری، از جمله درد و خستگی منجر شود.

این تحقیقات به زنان و پزشکان آنها کمک می‌کند تا دریابند که جنسیت نوزاد یکی از عواملی است که می‌تواند بر چگونگی پاسخ بدن به مشکلات سیستم ایمنی کمک کند.

 پژوهش انجام شده همچنین کمک می‌کند که پزشکان چگونگی پاسخ بدن یک زن به ویروس‌های مختلف که سبب عفونت یا مشکلات مزمن (مانند آسم) می شوند را دریابند.

آنها همچنین می‌توانند از تاثیر این واکنش‌ها بر سلامت جنین مطلع شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme