فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

بررسی علمی صخره های مرجانی

بررسی علمی صخره های مرجانی

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، گروهی از دانشمندان نقشه برداری دریایی کاتلین مشغول انجام یک نقشه برداری تصویری از آنچه که می تواند آخرین پناهگاه برای صخره های مرجانی در مقابل ضایعات ناشی از فعالیتهای انسانها و گرم شدن زمین باشد، هستند .مرجانهای مثلثی جنوب شرق آسیا قطعه ای عظیم از اقیانوسی هستند که اندونزی، فیلیپین، مالزی، پاپوآ گینه نو، جزایر سلیمان و تیمور شرقی را در بر می گیرد. جایی که یک سوم صخره های مرجانی و سی و پنج درصد گونه های ماهی صخره های مرجان را شامل می شود. نقشه برداری دریایی کاتلین توسط چندین موسسه تحقیفاتی تحت نظر دانشگاه کویینزلند استرالیا انجام می شود.

بنجامین نییل سرپرست گروه تحقیق می گوید: «کار متفاوتی که ما انجام می دهیم گرفتن تصاویر بیشتر با دوربین خودکار است و سپس آنها را با تحلیلگر خودکارسریعتر بررسی می کنیم. دلیل اهمیتش این است که علم مربوط به صخره های مرجانی به اندازه کافی سطح صخره های مرجانی را بررسی نمی کند تا بفهمیم واقعا چه می گذرد.»

بیشتر این تصاویر توسط دوربین SVII گرفته شده است که یک دوربین متحرک با دید کامل در زیر آب است و توسط گروه تحقیق طراحی شده است. این دوربین می تواند توسط یک غواص کنترل شود و با سرعتی ثابت جلو می رود. با این شیوه دانشمندان داده هایی حیاطی در مورد سلامت و تنوع گونه ها و اندازه این صخره ها درمثلثهای مرجانی بیابند.

بنجامین نییل می گوید: «هم اکنون وقت اقدام کردن است چراکه تغییرات آب وهوایی واقعیات مهمی هستند که توانایی مرجانها برای زنده ماندن را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر ما کاری برایش انجام ندهیم حتما صخره های مرجانی کل جهان را تحت تاثیر قرار می دهد.»

تصاویرضبط شده توسط نقشه برداری کاتلین به شکل رایگان در دسترس دانشمندان در سرتاسر جهان است و می تواند برای تحلیل محیط این صخره ها و تغییراتشان مورد استفاده قرار گیرد . دانشمندان می گویند اگر اقدامی صورت نگیرد .این امکان وجود دارد که مرجانها تا یکصد سال دیگر منقرض شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme