فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

درمان میگرن با تحریک الکتریکی

درمان میگرن با تحریک الکتریکی

این پچ‌های درمانی که Nerivio نام دارند، به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: یک روز می‌توانند جایگزین داروهای درمان میگرن شوند.

محققان در این پژوهش نشان داده‌اند که چگونه این دستگاه جدید که توسط شرکت دستگاه‌های الکترونیکی درمانی Theranica ساخته شده، می‌تواند به طور قابل توجهی درد میگرن بیش از 60 درصد از شرکت‌کنندگان در این پژوهش را کاهش دهد.

میگرن به سردردهای مکرری گفته می‌شود که به صورت دردهای متوسط، شدید و ضرباندار بروز کرده و اغلب در یک سمت از سر اتفاق می‌افتد.

حساسیت به نور و صدا و همچنین تهوع و استفراغ نیز می‌تواند از علائم میگرن باشد.

میگرن در حدود 12 درصد از مردم آمریکا را تحت تاثیر قرار داده و بروز این بیماری سه برابر در زنان شایعتر است.

زمانی که صحبت از درمان و یا پیشگیری از میگرن به میان می‌آید، معمولا داروهای ضد درد اولین گزینه بوده و پزشکان اغلب داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی NSAIDs مانند آسپرین و ایبوپروفن، تریپتان‌ها (شامل سوماتریپتان و ریزاتریپتان) و مسدود کننده‌های بتا را تجویز می‌کنند.

با این حال تمام داروهای مذکور دارای خطر عوارض جانبی هستند.

این محققان پس از اینکه مشاهده کردند این پچ تاثیری همانند داروهای خوراکی دارد، اعلام کردند که پچ جدید می‌تواند یک جایگزین غیر دارویی برای افراد مبتلا به میگرن باشد.

در این مطالعه، محققان 71 بزرگسال مبتلا به میگرن اپیزودیک، که همه آنها در هر ماه به طور متوسط 2 تا 8 حمله میگرن را تجربه می‌کردند، مورد بررسی قرار دادند.

تمام شرکت‌کنندگان در این پژوهش حداقل به مدت 2 ماه قبل از شروع پژوهش از هیچ دارویی برای درمان یا جلوگیری از میگرن استفاده نکردند.

افراد به یکی از دو گروه تقسیم شدند؛ یک گروه با پچ تحریک الکتریکی درمان شده و گروه دیگر تحت درمان دارویی قرار گرفتند.

پچ Nerivio شامل یک بازوبند، الکترودهای لاستیکی و یک تراشه است. این دستگاه بی‌سیم به یک اپلیکیشن گوشی هوشمند متصل می‌شود.

زمانی که این پچ از اپلیکیشن همراه خود فرمان دریافت می‌کند، شروع به تولید پالس‌های الکتریکی کرده و اعصاب حسی در زیر پوست را تحریک می‌کند که این کار با هدف جلوگیری از رسیدن سیگنال‌های درد به مغز انجام می‌شود.

مدت کوتاهی پس از شروع میگرن، از هر شرکت خواسته شد تا از پچ‌های Nerivio یا نوع دیگر درمان استفاده کنند. سطوح مختلف تحریک در این پژوهش مورد آزمایش قرار گرفته و هر کدام در حدود 20 دقیقه به طول انجامید.

محققان دریافتند که در هر سه سطح از میزان تحریک، درد میگرن 64 درصد از افرادی که تحت درمان با پچ Nerivio قرار گرفتند، دو ساعت پس از درمان بیش از 50 درصد در مقایسه با 26 درصد از افرادی که از روش‌های درمانی دیگر استفاده کرده بودند، کاهش یافت.

این محققان یافته‌های خود را در Neurology منتشر کرده‌اند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme