فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

دمای داخلی زمین 60 درجه بیشتر از تصورات است

دمای داخلی زمین 60 درجه بیشتر از تصورات است

یافته‌های "مؤسسه اقیانوس‌شناسی وودز هول"(WHOI)   به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: در آمریکا می‌تواند در نگرش دانشمندان در مسائل مربوط به زمین‌شناسی، شامل چگونگی تغییر شکل حوضه اقیانوسیه تاثیرگذار باشد.

بنابر گفته‌های محققان، افزایش دمای 60 درجه‌ای شاید در مقایسه با یک جبه مذاب با دمای 1400 درجه سلسیوس آنچنان بالا به نظر نرسد. با این حال این نتایج قابل توجه است، چرا که جبه داغ‌تر، سیال‎تر و روان‌تر است و به تشریح حرکت صفحات زمین‌ساخت جامد کمک می‌کند.

تا زمانی‌که مستقیما نتوانیم دمای [fi زمین را بسنجیم، زمین‌شناسان این دما را در آزمایشگاه‌ها تخمین زده و فشارها و درجه حرارت بالای درون زمین را شبیه‌سازی می‌کنند.

آب یک مؤلفه اصلی در این معادله است: هرچه آب (هیدروژن) بیشتری در سنگ وجود داشته ‌باشد، دما به هنگام ذوب آن کمتر می‌شود. سنگ پریدوتیت که جنس [fi بالایی زمین را تشکیل می‌دهد، دارای مقادیر کمی آب است.

برای تشخیص این موضوع که آب درون سنگ‌های جبه چه میزان در نقطه ذوب آن‌ها تأثیرگذار است، امیلی سارافین، دانشجوی کارشناسی ارشد در برنامه مشترک سازمان MIT-WHOI ، مجموعه‌ای از آزمایش‌ها را انجام داده است.

وی از یک دستگاه پیستون سیلندر استفاده کرد که این دستگاه از جریان الکتریکی، صفحات آهنی سنگین و دسته‌ای از پیستون‌ها استفاده می‌کند تا بتواند نیرویی بسیار زیاد را برای بازسازی درجه حرارت و فشار زیاد درونی کره زمین اعمال کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme