فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

به روزرسانی وب سایت، واقعیتی انکارناپذیر (1 از 2)

به روزرسانی وب سایت، واقعیتی انکارناپذیر (1 از 2)

بسیاری از وب سایت های تجاری، پس از طی مدتی از راه اندازی شان، دچار یک سکون اطلاعاتی می شوند. به عبارتی، هیچ به روزرسانی یا تغییری در آنها دیده نمی شود که می تواند برای بقای وب سایت، مخاطره انگیز باشد.

اجازه دهید که برای ایجاد یک تصویر ذهنی از این موضوع، مثالی را عنوان کنم. فرض کنید که یک وب سایت تجاری، یک فروشگاه در یک مرکز خرید است. این فروشگاه (وب سایت) به دکوراسیون، پارتیشن بندی، ویترین، محل پرداخت و سایر ملزومات دیگر نیاز دارد.

حتمن («حتماً» سابق!!) با من هم عقیده اید که ویترین و دکوراسیون فروشگاه، یکی از ارکان آن برای جذب مشتریان بیشتر است و تلاشهای زیادی برای متفاوت جلوه دادن این بخش در میان صاحبان فروشگاه ها جریان دارد.

به ادامه داستان ذهنمی مان برگردیم؛ فروشگاه فرضی ما (یا همان وب سایت) با ویترین، دکوراسیون و کالاهای مربوطه، آغاز به کار کرده است. همه چبز در روزهای اول، نو و جذاب است. هم برای خریداران و هم برای صاحب فروشگاه.


به مرور زمان، صاحب فروشگاه (وب سایت) - به هر دلیلی – نسبت به ایجاد تغییر در فروشگاه، وقت و حوصله ی کمتری به خرج می دهد. دکوراسیون یکنواخت و فرسوده شده، کالاها تنوع آنچنانی ندارند، لامپ ها یک در میان روشن هستند، ویترین فروشگاه دیر زمانی است که تغییر نداشته است و ... در حالیکه دیگر فروشگاه ها همواره به این تغییرات و تعمیرات، به صورت جدی، مشغول هستند. این عدم تغییر در فروشگاه، همان سکون اطلاعاتی (یا عدم به روز رسانی و به تعبیری: به روزنرسانی!!) یک وب سایت می باشد.

 

ادامه دارد...

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme