فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

رونمایی از یک ربات کوچک برای اکتشاف در مریخ

رونمایی از یک ربات کوچک برای اکتشاف در مریخ

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: ایده کلی برای ساخت ربات پافر با توجه به اسم آن، قرارگیری چند ربات مسطح و سبک در محموله کاوشگر بعدی مریخ است تا آنها در کنار کاوشگر اصلی با سرعت و چالاکی بیشتر به اکتشاف بپردازند و اطلاعات خود را به صورت بی‌سیم به کاوشگر اصلی منتقل کنند.

مهمترین ویژگی مجموعه ربات‌های پافر قابلیت تردد در تمام سطوح پیش‌بینی شده در مریخ است. این ربات سبک و هوشمند به گونه‌ای طراحی شده تا از هر سطحی بالا رود و حتی در نقاط غیرقابل دسترس مثل زیر صخره‌ها نیز به جستجو بپردازد.

قابلیت‌های شگفت‌انگیز حرکتی و طراحی بسیار ساده با الهام از تکنیک اوریگامی باعث شد تا مدیران ناسا پس از مشاهده اولین آزمایش این نسل برای ارسال چند عدد از آنها در ماموریت کاوشگر بعدی مریخ به نظر مشترکی برسند.

طراحی شگفت‌انگیز کاوشگر پافر مهمترین گام برای انتقال دانش اوریگامی از حوزه هنرهای معمولی به حوزه صنایع پیشرفته رباتیک است.

جیکو کاراس، مدیر پروژه طراحی و ساخت کاوشگر پافر اظهار کرد: ربات تغییرشکل دهنده پافر با برخورداری از طراحی منحصربه‌فرد در هنگام انتقال کاملا صاف و بدون برجستگی است. پس از پایان ماموریت انتقال به مریخ مجموعه ربات‌های مستقر در پنل از حالت خواب فضایی خارج می‌شوند و با تغییر شکل ظاهری به سرعت با کاوشگر اصلی مریخ ارتباط برقرار می‌کنند تا هریک از آنها در کنار ماموریت اصلی کاوشگر آینده مریخ توسط تیم زمینی به اکتشاف بپردازند.

انرژی حرکتی ربات پافر در آغاز توسط شارژ اولیه باتری تامین می‌شود، سپس هر یک از ربات‌ها توسط سامانه کنترل اصلی موجود در کاوشگر مریخ در هنگام نیاز در مقابل نور قرار می‌گیرند و شارژ می‌شوند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme