فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

برنده جنگ انسان و ربات کیست؟

برنده جنگ انسان و ربات کیست؟

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: اندرو مک‌آفی دانشمند محقق در موسسه مدیریت و تکنولوژی ماساچوست آمریکا، سالهاست در مورد عواقب سیاست جایگزینی ربات به جای انسان مطالعه می‌کند و هشدار می‌دهد. او در نویسندگی دو کتاب با این مضامین به نام‌های "مقابله با ماشین‌ها" و "دومین عصر ماشین‌ها" مشارکت داشته و به طور منظم در کنفرانس‌های مرتبط با این موضوعات شرکت می‌کند. نگرانی‌های وی در سالیان اخیر بیش از پیش شده است.

مک‌آفی در کنفرانس ماه ژانویه هشدار داد، اگر روند کنونی ادامه پیدا کند بر خلاف داستان‌های علمی-تخیلی این انسان‌ها هستند که علیه ربات‌ها قیام خواهند کرد. در حالی که دونالد ترامپ سال گذشته بخش زیادی از آرای خود را مرهون وعده ایجاد شغل است با این روند این وعده به هیچ وجه عملی به نظر نمی‌رسد.

مک‌آفی از احتمال وقوع آشوب میان ربات‌ها و انسان‌ها در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد و نقشی که آموزش عالی می‌تواند برای جلوگیری از آن ایفا کند.

لفاظی‌های سیاسی راجع به طبقه متوسط طی سالیان اخیر تغییری نکرده، در حالی که ترکیب این طبقه به واسطه پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییرات منفی زیادی شده است. به طوری که شغل بسیاری از اقشار متوسط جامعه توسط ربات‌ها غصب شده است. اما چگونه؟

جواب این سوال در بررسی مسیر پیش گرفته شده توسط دولت و دیگر سازمان‌هاست. تکنولوژی بسیاری از کارها را تسهیل و اتوماسیون کرده است و این امر باعث شده تا بسیاری از مشاغل از دست قشر کارگر و متوسط جامعه دربیاید و به ماشین‌ها سپرده شود. اما دولت معتقد است استفاده از انسان‌ها در خطوط تولید کارخانه‌ها موجب اتلاف وقت و سرمایه و کاهش بازدهی مفید می‌شود.

مک‌آفی معتقد است ورود موسسات آموزش عالی به این موضوع و ارائه راهکارهای مفید می‌تواند موثر واقع شود و به حل بحران پیش رو کمک کند. بحرانی که با اشغال شغل‌های انسان‌ها توسط ربات‌ها روز به روز در حال نزدیک شدن است و می‌تواند پیش‌بینی نویسندگان کتاب‌های علمی-تخیلی را به طور معکوس محقق کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

ابداع روشی برای تماشای تلویزیون توسط افراد نابینا-ناشنوا

فناوری‌های مورد استفاده در جنگ‌های آینده چه خواهند بود؟

ساخت الیاف ضدگلوله با چسب ساده

اینستاگرام "بدترین" تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد

هر کیلومتر 1.5 دلار؛ حداکثر کرایه سفر با تاکسی هوایی ایرباس

تیشرت هوشمند برای نظارت بر بیماری‌های تنفسی

ساخت نازک‌ترین هولوگرام دنیا

ساخت اسکلت خارجی با قابلیت حفظ ثبات سالمندان

خودروی الکتریکی که ظرف 5 دقیقه شارژ می‌شود

تشخیص استفاده از تلفن همراه قبل از تصادف

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
شماره 68 / طبقه 3 / واحد 5
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
فکس: 90 43 69 88
ایمیل: info@farassou.com
همکاری: job@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme