فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

حضور نخستین

حضور نخستین "پلیس آهنی" در پلیس دوبی

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: اگر جایی در دنیا وجود داشته باشد که به سمت تحقق آینده‌ای که داستانهای علمی-تخیلی تصویر می‌کنند، حرکت می‌کند آنجا قطعا شهر دوبی است. از استفاده از ناوگان خودروهای فوق‌العاده برای پیشگیری از وقوع جرم گرفته تا استفاده از دستگاه‌های عجیب و پیشرفته آتش‌نشانی، همه و همه نشان می‌دهد که این شهر بی مهابا از پیشرفت تکنولوزی در قرن 21 استقبال می‌کند.

مقامات دوبی اکنون قصد دارند در همین هفته ربات‌هایی(پلیس آهنی) را به نیروی پلیس شهر وارد کنند و طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار تا سال 2030 این ربات‌ها 25 درصد از نیروهای پلیس شهر را تشکیل دهند.

این ربات انسان‌نما به اسم ریم(REEM) اولین بار در نمایشگاه رباتیک اسپانیا(PAL) که در سال 2011 برگزار شد معرفی شد. "ریم" در نمونه اولیه خود از چرخ برخوردار بود که به منظور سرویس‌دهی در فرودگاه‌ها، موزه‌ها و بیمارستان‌ها طراحی شده بود.

پلیس دوبی همکاری خود را با "PAL" از همان سال آغاز کرد و آن‌ها را از اهداف خود باخبر کرد، که منجر به معرفی مدل بروز و بهینه شده "ریم" در اواخر سال 2016 شد.

خالد ناصر الرزوقی مدیر پروژه "ربات پلیس‌" در مصاحبه‌ای با شبکه خبری CNN اظهار داشت: از این ربات پلیس‌ قبل از اینکه به عنوان مسئول پذیرش در ایستگاه‌های پلیس استفاده شود، ابتدا در مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری استفاده خواهد شد.

وی افزود: شهروندان قادر خواهند بود با استفاده از این ربات‌پلیس‌ها اقداماتی همچون پرداخت جرایم، گزارش وقوع جرم، طرح شکایت اولیه و کارهایی از این قبیل را انجام دهند. ما برنامه داریم تا در آینده ربات‌های بیشتری را در اختیار نیروی پلیس قرار دهیم.

در حالی که معرفی این ربات‌پلیس‌ها در حال انجام است و به زودی هرچند با تعداد کم به کار گرفته می‌شوند، پروژه‌ای به نام ربات‌پلیس‌های موبایلی در حال پی‌ریزی است. پلیس دوبی انتظار دارد تا نمونه‌های اولیه این پروژه در سال 2020 به کار گرفته شوند، با این هدف که تا سال 2030 به ایستگاه‌های پلیس بدون حضور انسان و به صورت کاملا رباتیک دست یابند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme