فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چاپ سه بعدی مدل های جواهر

چاپ سه بعدی مدل های جواهر

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، برای جذب مشتری بیشتر در بازار جواهرفروشی، بازاری که جذابیت زیادی برای نسل های جوان تر ندارد، برخی جواهرسازان به ابتکار جدیدی دست زده اند. مشتری به جای انتخاب مدل های ویترین یا خرید اینترنتی، ایده خود را به به فروشنده می گوید و جواهرساز هم با استفاده از چاپگرهای سه بعدی و قالبگیری حجمی، دستور خریدار را عملی می کند.

یکی از مشتری های این صنعت جدید می گوید: «نمی توانم فقط با دیدن یک طرح روی اینترنت، چک خرید را امضا کنم. چون می تواند مشکلاتی، مثلا درباره اندازه را برایم به وجود آورد. به این ترتیب، به فکر چیزی می افتم که اگرچه جنس نهایی را نداشته باشم ولی دست کم از نظر اندازه من رامطمئن کند. باید به خریدار این اطمینان را داد که انتخاب درستی کرده است.»

برای رسیدن به شکل دلخواه مشتری، یک نمونه از سفارش با استفاده از فناوری چاپگرهای سه بعدی ساخته می شود تا بعد از تائید سفارش دهنده، جواهر اصلی از روی مدل ساخته شود. پاتریک باروئل، از فعالان صنعت جواهرسازی، قیمت تمام شده را، مشوق اصلی استفاده از این روش دانسته و می گوید: «ما ویترین و جای نمایش نداریم. همه سفارش ها، همانطور که به دستمان رسیده ساخته می شوند. ویترین و انبار نداریم و همین هم هزینه را به شدت کاهش می دهد. قیمت جواهرات ما پائین تر است و اجناس با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.»

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme