فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

نسل آینده هوش مصنوعی شبیه انسان خواهد بود

نسل آینده هوش مصنوعی شبیه انسان خواهد بود

به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: امروزه استفاده از هوش مصنوعی متداول شده است، از سیستم‌های خانگی گرفته تا تحقیقات دانشمندان، تقریبا در هر جایی مورد استفاده قرار می‌گیرد

نسل جدید هوش مصنوعی درست مثل یک کودک قادر خواهد بود تا دنیای اطراف خود را بشناسد و چیزهای مختلف را از طریق درک مستقیم فرا بگیرد.

یان لکان سرپرست تحقیقات هوش مصنوعی فیسبوک می‌گوید: نسل جدید هوش مصنوعی قادر خواهد بود تا با دیدن محیط اطراف خود و مسائل مختلف پیرامونی آنها را درک کرده و عملکردشان را بشناسد.

در حال حاضر دو نوع یادگیری ماشین وجود دارد، یادگیری تحت نظارت و یادگیری تقویتی. یادگیری تحت نظارت متداول‌ترین روش است و از یادگیری تقویتی اغلب در بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌شود.

روش یادگیری جدیدی که در حال ایجاد است و نسل جدید هوش مصنوعی از آن برخوردار خواهد بود، "یادگیری پیشگویانه" است. این نوع یادگیری بدون نظارت است و نیازی به آموزش توسط میلیون‌ها نمونه انسانی ندارد.

یان لکان برای توضیح یادگیری پیشگویانه از مثال کودک استفاده کرد و گفت: اگر یک تصویر را به یک کودک نشان دهیم و تصویری دیگر از جلوی آن رد شود، کودک همچنان تصویر ثابت را تشخیص می‌دهد. هیچ‌کس این چیزها را به کودک آموزش نمی‌دهد بلکه کودک از طریق مشاهده و درک مستقیم فرا می‌گیرد.

دانشمندان هنوز به فناوری یادگیری پیشگویانه نرسیده‌اند اما تحقیقاتشان در این راستا رو به پیشرفت است و مرحله به مرحله در حال نزدیک شدن به این هدف هستند.

با دستیابی به یادگیری پیشگویانه مقدار زیادی زمان و پول که صرف فراهم آوردن پایگاه‌های داده می‌شد ذخیره خواهد شد. زمانی که یادگیری پیشگویانه محقق شود تنها کافی است هزاران ساعت ویدیو مختلف به هوش مصنوعی منتقل شود و هوش مصنوعی خود از جهان پیرامون خود درک پیدا خواهد کرد.

جفری هینتون مهندس گوگل و پیشگام در عرصه هوش مصنوعی می‌گوید: نسل آینده هوش مصنوعی درست مانند انسان دارای حس مشترک خواهد بود. روزی خواهد رسید که ربات‌ها به اندازه کافی بزرگ و پیچیده خواهند شد که توانایی فهم همه علوم دنیا را داشته باشند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme