فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

خودروهای الکتریکی فولکس‌واگن توسط ربات شارژ خواهند شد

خودروهای الکتریکی فولکس‌واگن توسط ربات شارژ خواهند شد

شرکت "فولکس‌واگن"(Volkswagen) به گزارش فراسو و به نقل از ایسنا: همانند بسیاری از شرکت‌های فعال در عرصه خودرو، به عرصه خودروهای الکتریکی و خودران وارد شده است

این شرکت در طول این مسیر با شرکت‌های عرصه فناوری نظیر NVIDIA همکاری می‌کند و به تازگی اعلام کرده است که با یک شرکت آلمانی فعال در عرصه رباتیک به نام "کوکا"(Kuka) وارد همکاری شده است.

در بیانیه فولکس‌واگن آمده است که هدف از این همکاری‌ها پیشبرد تحقیقات این شرکت برای گسترش همکاری‌های بین انسان و ربات است.

یکی از پروژه‌هایی که از سوی این دو شرکت دنبال می‌شود توسعه ربات‌هایی است که بتوانند به صورت خودکار، خودرو را به پایانه‌های شارژ متصل کنند و نیازی به دخالت کاربر انسانی نداشته باشند.

"تیل روتر"( Till Reuter) مدیر اجرایی شرکت کوکا در این رابطه گفت: در آینده فعالیت‌های ساده نظیر سوخت‌گیری یا شارژ خودروها به وسیله ربات‌ها انجام خواهد شد و ما تلاش می‌کنیم تا شکل‌گیری این آینده هر چه سریع‌تر امکان‌پذیر شود.

این طرح برای اولین بار نیست که مطرح می‌شود و پیش از این هم در سال 2015 "تسلا موتورز"(Tesla Motors) از طرح خود برای ربات اتصال دهنده پایانه شارژ به خودرو رونمایی کرده بود.

بعضی شرکت‌های خودروسازی نیز مسیر متفاوتی را برای تامین انرژی خودروهای الکتریکی در نظر گرفته‌اند، نظیر شارژ وایرلس خودروها بدون نیاز به توقف آنها در ایستگاه شارژ.

این دو شرکت در حال حاضر برنامه‌های دیگری نیز برای فناوری‌های خودروهای خودران دارند که جزئیات آنها را اعلام نکرده‌اند اما به گفته مقامات ارشد فولکس‌واگن هدف آنها امن‌تر و راحت‌تر کردن استفاده از خودروهای نسل‌های آینده خواهد بود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme