فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

حفاظت از وب سایت در برابر رشد ترافیک ناگهانی

حفاظت از وب سایت در برابر رشد ترافیک ناگهانی

به گزارش فراسو به نقل از عصرایران، چه پست های وبلاگ شما از بازدید بالایی برخوردار شوند و یا دارای یک وب سایت تجارت الکترونیک باشید که طی فصل تعطیلات به ناگاه با افزایش چشمگیر ترافیک بازدیدکنندگان مواجه می شود، ممکن است از کار افتادن سایت خود را تجربه کرده باشید. افزایش ترافیک آنلاین بدون تردید اتفاق خوبی است اما باید از آمادگی برای رسیدگی به این افزایش ترافیک اطمینان حاصل کنید. در ادامه برخی ابزارها برای رسیدگی به ترافیک آنلاین و حصول اطمینان از عملکرد مناسب میزبانی را معرفی می کنیم. 

 

حفاظت از وب سایت در برابر رشد ترافیک ناگهانی

استفاده از سرورهای Failover

یکی از گزینه های اولیه برای جلوگیری از ضرر و توقف کسب درآمد هنگام از کار افتادن سایت بکارگیری معماری فیل‌اوور است. این روش می تواند یک سرور پشتیبان منفرد و یا گروهی از سرورها که توانایی رسیدگی به ترافیک آنلاین شما در زمان از دسترس خارج شدن سرویس های عادی دارند را شامل شود. در کنار سرورهای پشتیبان باید طرحی از پیش تعیین شده برای دریافت اطلاعات پشتیبان خود و اجرای آنها در کمترین زمان ممکن داشته باشید.

یک روش ساده برای انجام این کار ثبت نام برای استفاده از خدمات شرکت های ارائه دهنده زیرساخت به عنوان سیستم (IaaS) است. شرکت های ارائه دهنده طیف وسیعی از قیمت ها را برای این سرویس عرضه می کنند. یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به نسخه پشتیبان کامل از تمام سرورها و پایگاه های داده خود نیاز خواهید داشت یا نسخه محدودتری از وب سایت نیازهای شما را پاسخگو است. به عنوان مثال، اگر دارای وب سایت تجارت الکترونیک هستید می توانید نگهداری از صفحات پرداخت اصلی طی روند رفع اشکال را ترتیب دهید.

استفاده از یک CDN

گزینه دیگر ثبت نام برای یک "شبکه تحویل محتوا" یا CDN است. این مورد سرویس های مبتنی بر فضای ابری هستند که می توانند تحویل محتوا به مشتری های شما را بهینه سازی کنند. بدون در نظر گرفتن تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما، شبکه تحویل محتوا باید توانایی رسیدگی به ترافیک آنلاین را داشته باشد.

با ثبت نام برای استفاده از یک CDN اطلاعات وب سایت شما در تعدادی سرور در سراسر جهان پخش می شود. از این طریق، محتوا باید بدون در نظر گرفتن این مساله که بازدیدکنندگان از کجا آمده اند به سرعت دانلود شود. برای آنهایی که نگران افزایش ناگهانی بازدیدکنندگان و یا بازه های زمانی طولانی ترافیک آنلاین بالا هستند یک CDN می تواند نجات بخش بوده و وب سایت را همواره در دسترس قرار دهد. همچنین، سرعت های بالاتر توسط DSN فراهم می شوند که برای فروش محصولات و یا دانلودها ضروری است.

استفاده از یک دیوار آتش

اگر وب سایت شما به صورت ناگهانی شاهد افزایش ترافیک آنلاین است ممکن است توجه ناخواسته را نیز به سوی شما جلب کند. بر همین اساس، شما نیازمند تقویت امنیت وب سایت خود با استفاده از یک نرم افزار دیوار آتش یا فایروال هستید که برای رسیدگی به ترافیک آنلاین بالا طراحی شده است. استفاده از دیوار آتش به محافظت از داده های مشتری یا اطلاعات کارت اعتباری کمک می کند.

پشتیبان گیری از داده ها

افزون بر جستجو برای شکل‌های بهینه سازی شبکه، باید یک طرح پشتیبان یا بک آپ خوب را نیز مد نظر قرار دهید. چه نگران ظرفیت زیرساخت میزبانی خود باشید یا خیر، در اختیار داشتن پشتیبان از داده ها به منظور استفاده در شرایط اضطراری را هیچ گاه فراموش نکنید. ممکن است امکان راه اندازی و در دسترس قرار دادن فوری وب سایت خود را نداشته باشید اما در اختیار داشتن اطلاعات حیاتی که در مکانی امن ذخیره شده اند امکان رفع هرچه سریع‌تر مشکل را فراهم می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme