فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ایرودرام؛ فنآوری جدیدی برای نوازندگان درامز

ایرودرام؛ فنآوری جدیدی برای نوازندگان درامز

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، آنچه می بینید یک ترفند یا کلک نیست، بلکه یک «ایرودرام» یا درام- کیت نامرئی است. این دستگاه یک فنآوری برای ردیابی زمان واقعی مربوط به حرکت اجزای بدن درامر در گروه موسیقی و در حقیقت ترجمه دقیق حرکت به صدا است.

اما برخلاف یک درام- کیت سنتی، این یک درامز کوچک و قابل حمل در یک کیف است و استفاده از آن با هدفون، همسایگان را آزار نمی دهد.

یک دوربین با سرعت بالا می تواند تشعشع نور صحنه، صدا و حرکت توام پاهای درامر و میله های درامز را به عنوان اجزای هماهنگ موسیقی ثبت کند.

ریچار لی ، همکار مخترع این دستگاه که خود از ۹ سالگی درامز می نواخته، می گوید الگوریتم های پیچیده ای این ایرودرام را واقعی می سازد.

ریچارد لی: “این دستگاه دارای حساسیت بالا و پر سرعتی است، اگر ضربه آرامی نواخته شود، نوای بسیار آرامی خواهید شنید و اگر بلند نواخته شود صدای آن بلند خواهد بود. بازتاب دهنده حساسی است. تحقیق بسیاری شده که میزان صداهای نهفته و پوشیده بسیار کم باشد و اگر هم وجود داشته باشد، درامر نادرستی انرا تشخیص خواهد داد.”

سازندگان این ایرودرام، ابتدا روی ایده استفاده از دستکش و هدست کار کرده اند، اما یان موروان همکار دیگر مخترع این دستگاه می گوید اولویت آنها ایجاد یک جایگزین مناسب تر برای دارامرها بوده است.

یان موروان: “ما نمی خواستیم ایرودرام یک چیز مد و زودگذر مثلا برای یکسال باشد و بعد فراموش شود. بلکه می خواستیم یک ابزار موسیقی مناسب و دارای مقبولیت برای نوازندگان باشد.”

درامرهای سنتی برای استفاده از این ابزار باید ابتدا متقاعد شوند، اما برای آنها که می خواهند بدون داشتن جای کافی و یا با رعایت همسایه ها موسیقی اجرا کنند، این ابزار مناسبی است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme