فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

گشتی در نمایشگاه خودروی ژنو

گشتی در نمایشگاه خودروی ژنو

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، علاقمندان خودرو و فن آوری های جدید در صنعت اتومبیل سازی این فرصت را پیدا کردند تا در نمایشگاه بین المللی ژنو با حدود صد و سی مدل جدید خودرو آشنا شوند. از این نمایشگاه سالیانه که از پنجم تا پانزدهم مارس در سوییس برپاست، تاکنون بیش از هفتصد هزار نفر بازدید کرده اند.

«رین اسپید»، شرکت سوییسی فعال در ارتقاء خودرو با استفاده از تازه ترین فن آوریهای رایانه ای، خودرویی کاملا مستقل را در معرض دید علاقمندان قرار داد.

خودروی مفهومی «بودی»، مجهز به حسگرها و رادارهای پیشرفته، قابلیت هدایت بدون راننده را بوجود آورده است. سیستمی هوشمند که می تواند ارتفاع خودرو را بسته به شرایط تنظیم کند و در مواقع خطر، مستقلا واکنش نشان دهد و از جان سرنشینان حفاظت کند.

فرانک ریندرنشت، مدیرعامل «راین اسپید» بیشتر توضیح می دهد: «این یک فن آوری جدید است که داریم با آن خو می گیریم. مثل اینترنت بیست سال پیش که استفاده از آن توام با نوعی ترس بود ولی امروز همه چیز به اینترنت مربوط می شود. بنابراین، مسئله نسلها و سازگار شدن و عادت کردن آنها به این فن آوری مطرح است.»

فضای بیرونی خودرو مجهز به دوربین هایی است که تمام موارد را ثبت و کنترل می کنند و چشمی هم به وضعیت ترافیکی جاده و شرایط جوی دارند و می توانند در انتخاب مسیر مناسب موثر باشند.

«ای دی» (ED)، خودروساز ایتالیایی هم با مفهوم خودروهای مستقل الکتریکی اسپرت در این نمایشگاه شرکت کرده است. این خودرو موسوم به «تُرک»، شیشه جلو ندارد و راننده از روی مانیتور، جاده را می بیند. هر چهار چرخ این خودروی الکتریکی به موتوری مستقل مجهز است، مسئله ای که نگرانی های ناشی از قدرت چنین اتومبیلهایی را برطرف می کند.

فولکس واگن هم مدل کوپه جدید خود را رونمایی کرد. یک خودروی هیبرید اسپرت با دو موتورالکتریکی و سیستم جفت دیفرانسیل (four-wheel drive) و در یک نگاه خودرویی مستحکم و جادار.

توبیاس سالمان، یکی از اعضای تیم طراحی این خودروساز آلمانی درباره محصول جدید بیشتر توضیح می دهد: «خودرویی که پشت سر من مشاهده می کنید یک هیبرید چهار در کوپه است. چیزی که ما درنظر داشتیم بسازیم، همانطور که می بینید، شکلی از خودرو بود که رانندگی با آن ساده باشد. قسمت انتهایی آن کشیده باشد و از نظر ظاهریی پویایی داشته باشد. اگر خودرو را نگاه کنید متوجه می شوید که روی محور چرخها، بدنه محکمی قرار گرفته است.»

و دست آخر آخرین سرمایه گذاری جیمز گلیکن هوس در حوزه خودروهای کورسی ویژه «ریس» را ببینیم.

رونمایی از ماشین مسابقه ای مدل SCG 003 که قرار است در مسابقات 24 ساعته آلمان در ماه مه آزمایش شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme