فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پرواز بر روی آب با شناور «کوادروفویل»

پرواز بر روی آب با شناور «کوادروفویل»

شناوری الکترونیک و شخصی به نام «کوادروفویل» (Quadrofoil) به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، ساخته شده است که به گفته سازندگانش هیچ گازی منتشر نمی کند. این دستگاه توسط مهندسان اهل اسلوونی ساخته شده و بر روی چهار ورق آبی که همچون بالهایش عمل می کنند به حرکت در می آید و در نتیجه با کمترین مقاومت آب با سرعت چهل کیلومتر بر ساعت به پیش می رود.

مرجان روزمان مدیر عامل «کوادروفویل» می گوید: «پس از رسیدن به سرعت ده کیلومتر بر ساعت، این شناور بالای آب می رود و بر روی بالهایش سوار می شود. این امر اجازه حرکت با آسایش و بدون لرزش را بر روی آب با موجهایی تا نیم متر می دهد. در عین حال این یک تولید سازگار با محیط زیست است زیرا صدایی تولید نمی کند و گازی هم از آن منتشر نمی شود و آب را هم با روغن موتور آلوده نمی کند.»

کار با «کوادروفویل» به گفته سازندگانش ساده خواهد بود و بر روی فرمان آن یک صفحه لمس شونده نصب شده است که به استفاده کننده نشان می دهد چه مقدار از شارژ باتری باقی مانده است و برد و سرعت شناور چه قدر است.

روزمان می گوید: «فرمان ساخته شده به شناور اجازه می دهد تا در جهت خاصی حرکت کند که تجربه ای همچون راندن ماشینهای شهربازی را فراهم می کند اما از آنجا که شناور بر روی هوا حرکت می کند و بر روی ورقهای آبی سوار است، حسی که منتقل می شود همچون پرواز با هواپیما است.»

شرکت تولید کننده قصد دارد که انواع مختلفی از این دستگاه بسازد که شامل انواع تک نفره و یا چندین نفره خواهد شد اما آنها امیدوارند که گونه پرفروش آن نوع کوچکتر دونفره باشد که موتوری ۳,۷ کیلوواتی و یا ۵ اسب بخار خواهد داشت. قیمت این قایق از ۱۵,۰۰۰ یورو برای مدل اصلی تا ۲۲,۵۰۰ یورو برای سایر مدلها متفاوت خواهد بود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme