فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات هانوفر با شعار «اقتصاد دیجیتال»

برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات هانوفر با شعار «اقتصاد دیجیتال»

موضوع امسال نمایشگاه سالانه فناوری اطلاعات (سبیت CeBIT) به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، که در هانوفر آلمان برگزار می شود دیجیتالی شدن جهان اقتصاد است. شعار «اقتصاد دیجیتال» تنها به معنای یک جامعه تجاری متصل تر به یکدیگر نیست بلکه به معنای تبدیل شدن نمایشگاه «سبیت» از یک نمایشگاه مربوط به مصرف کننده به نمایشگاهی برای تجارت بوده است. چین امسال کشور شریک این نمایشگاه است.

یک شرکت سنتی کشاورزی از آلمان یک چرخنده دیجیتال را بر روی ماشین کشاورزی نصب کرده است. یک تراکتور هوشمند از شرکت کلاس (Claas) همراه با راهبری و مانع یاب هوشمند ارائه شده است که به کشاورزان کمک می کند که محصولاتشان را موثرتر مدیریت کنند. این تراکتور حتی یک نقشه تهیه می کند که به کشاورز نشان می دهد چه مقدار محصول از هر بخش از زمین خود برداشت کرده است.

یک تولیدکننده آلمانی دوچرخه هم با شرکت دویچه تلکم (Deutsche Telecom) همکاری کرده است تا دوچرخه ای هوشمند با تمرکز بر ایمنی ارائه کنند.

یک مسئول شرکت دویچه تلکوم می گوید: «در دوچرخه تولید شده قطعه ای کار گذاشته شده که دوچرخه سواری را برای مصرف کننده آسانتر می کند. با استفاده از یک نرم افزار بر روی تلفن همراه هوشمند ما می توانیم ببینیم که زنجیرها و ترمزهای دوچرخه چه قدر فرسوده شده اند. در نتیجه از طریق این نرم افزار ما می توانیم به کاربر اطلاع دهیم که باید زنجیر دوچرخه اش را عوض کند.»

علاوه بر این حسگرهای روی دوچرخه می توانند افتادن آن را اطلاع دهند و سپس می توانند در صورت لزوم با بخشهای کمک رسانی تماس بگیرند. ردیابی جی.پی.اس به آمبولانسها و بیمارستان اجازه مکان یابی دوچرخه سوار مجروح را می دهند.

دوش های حسی ای هم در این نمایشگاه ارائه شده اند که می توانند برای بازتولید انواع باران، مه، نور و حتی بو استفاده شوند. برای تولید همگی آنها از آب و هوای طبیعت الهام گرفته شده است. به این ترتیب دوش گرفتن زیر باران جنگلی در حمام خانه با فشار دادن یک دگمه امکانپذیر می شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme