فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تازه ترین راه های درمان پیرچشمی

تازه ترین راه های درمان پیرچشمی

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، پیرچشمی یک مشکل عمومی در سنین بالا است ولی دلیل آن هنوز کاملاً شناخته نشده است. با افزایش سن، عدسی چشم انسان قابلیت انطباق خود را از دست می دهد و برای دیدن اشیای دور و نزدیک باید از عینک استفاده کرد.آنچه مشخص شده این است که عدسی چشم قابلیت انعطافش را از دست می دهد و نمی تواند خود را با فاصله های مختلف تطبیق دهد.

پیشرفت علم راه حل های مختلفی برای رفع این مشکل ارائه داده است تا کسانی که مایلند، بتوانند از گذاشتن عینک اجتناب کنند. ازجمله اینکه جراح می تواند به جای عدسی سفت شده، یک لنز مصنوعی مثل عدسی های چند کانونی بگذارد تا بوضوح اشیاء دور و نزدیک را در یک زمان ببینیم. این کار اغلب در جراحی آب مروارید انجام می شود. ولی این عدسی ها بی عیب نیستند.

رئیس بخش چشم پزشکی بیمارستان جیمنز دیز در اسپانیا، راه درمان ایده آل پیرچشمی را در ساختن نوعی از عدسی می داند که به فیزیولوژی انسان نزدیک باشد وبتواند کار عدسی چشم انسان را تقلید کند. ایرادی که به لنزهای مصنوعی گرفته می شود اینست که اگرچه قدرت دید دور و نزدیک را تصحیح می کند ولی قابلیت تقلید مکانیسم تطابق را ندارد.

دانشمندانی که در چارچوب یک پروژه اروپایی تحقیق می کنند به پیشرفت هایی دست یافته و ایمپلنت هایی ساخته اند که بیشتر اورگانیک هستند و قادرند شکلشان را بصورت طبیعی عوض کنند. این پژوهشگران می گویند که لنزهای آینده، لنزهای قابل انطباقی هستند زیرا مانند یک عدسی جوان در چشم انسان عمل می کنند.

با استفاده از دستگاه های لیزری می توان داخل ساختمان چشم را مطالعه و مناسب ترین لنز در بین گزینه های موجود را برای بیمار انتخاب کرد. کسب اطلاعات مشخص، به ساختن عدسی مخصوص برای هر بیمار کمک می کند.

علاوه بر آن، با داشتن مدل دیجیتالی چشم بیمار، دکتر می تواند یک ایمپلنت قابل انعطاف بسازد که شکل آن اجازه می دهد آن را به ماهیچه های چشم وصل کند، به نحوی که ایمپلنت جای عدسی پیر شده را بگیرد. این لنز قابل انعطاف است و نقطه کانونی اش با حرکت ماهیچه های چشم عوض می شود.

محققان می گویند می توانند دستگاه های لیزری کوچک و آسانی بسازند که برای مراکز درمانی قابل استفاده باشد و از این راه یک وسیله مؤثر برای درمان پیرچشمی در اختیار چشم پزشکان قرار دهند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme