فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

آسان شدن راه رفتن برای معلولان با پاهای مصنوعی جدید

آسان شدن راه رفتن برای معلولان با پاهای مصنوعی جدید

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، آزمایشها بر روی نوع جدیدی از پاهای مصنوعی اخیرا در فلورانس ایتالیا آغاز شده است. این پاهای مصنوعی جدید، نتیجه پروژه اروپایی «پاهای سایبری» است که اندام مصنوعی را با روباتهایی پوشیدنی ترکیب کرده است و به این ترتیب فرد معلول با تلاش کمتر و به شکلی طبیعی تر راه خواهد رفت. این پروژه توسط دانشگاه سنت آنا در پیزا هماهنگ شده است. نیکولا ویتیلو، هماهنگ کننده این پروژه می گوید که دو نوع فناوری متفاوت در ساخت پاهای مصنوعی وجود دارد.

او می گوید: «ما سعی کردیم مشکل این معلولان را با آنچه که ما آن را روباتهای پوشیدنی می نامیم حل کنیم. این روباتها می توانند به شکل پایی موتوری باشند که ساختار عصبی-ماهیچه ای و اسکلت بدن را تغییر می دهند و یا پروتزهایی موتوری اما انرژی دهنده باشند. در حالت اول پروتز جایگزین پا می شود و با حالتی غیر تهاجمی به سیستم عصبی وصل می شود که در آن از حسگرهایی پوشیدنی استفاده شده است. در حالت دوم ما از اندامی موتوری استفاده کرده ایم که انرژی را به مفاصل باقی مانده فرد تزریق می کند و فرد بدون تلاش زیاد می تواند راه برود.»

این روبات از پایی مصنوعی با قابلیت شناختی و انرژی دهنده تشکیل شده که جایگزین عضو قطع شده می شود. این سیستم به فرد اجازه می دهد که عقب و جلو برود، از پله بالا و پایین برود، بنشیند و بایستد بدون اینکه تلاش شناختی زیادی انجام دهد و یا نیروی زیادی مصرف کند.

محور اصلی این تحقیق، ترکیب پروتزها با دستگاههایی پوشیدنی (وصل شونده) بود که انرژی را به درون پا تزریق می کنند. دستگاه وصل شونده می تواند ضعف های پروتزهای هر چند پیشرفته را در جریان مسیر راه رفتن جبران کند چرا که این پروتزها نمی توانستند مسیری را همچون یک پای طبیعی به عقب برگردند. این فناوری جدید تاکنون بر روی ده نفر آزمایش شده است که نتایج آن دلگرم کننده بوده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme