فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

کشفیات شگفت انگیز از دنباله دار چوری

کشفیات شگفت انگیز از دنباله دار چوری

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، داستان سفر روزتا و فرود فیله بر روی دنباله دار، بسیار هیجان انگیز بوده است، اما از دنباله دار چه نکات علمی جدیدی آموخته ایم؟

دانشمندان در سراسر اروپا مشغول بررسی داده های فرستاده شده توسط روزتا هستند. در برن در سوییس، دانشمندان به یکی از شگفت آورترین کشفیاتشان دست یافته اند. برغم پیش بینی ها، نوع آبی که در سطح دنباله دار وجود دارد، با آبِ موجود روی سطح زمین تفاوت دارد.

این کشف جدید سر و صدای زیادی در جوامع علمی کرده است: از یک سو نشان می دهد که آب موجود در دنباله دار چوری با آبی دنباله دارهای دیگر هم تفاوت دارد، زیرا پیشتر ثابت شده بود که آب روی دنباله دارهای دیگر شبیه آب روی سطح زمین است. از سوی دیگر این کشف باعث می شود فرضیه پیدایش آب روی سطح زمین از دنباله دارها اعتبار خود را از دست بدهد.

در ماه نوامبر گذشته، پس از فرود کاوشگر بر روی دنباله دار امکان حفاری وجود نداشت. دانشمندان می گویند که کشف ماهیت مواد تشکیل دهنده سطح چوری، شگفتی ها زیادی بهمراه خواهد داشت.

ترک خوردگی ها، تخته سنگ های بزرگ، کوه، دهانه ها و برآمدگی ها در سطح دنباله دار، کشفیات شگفت آور دیگری است که از دنباله دار چوری بدست آمده است.

گروه علمی روزتا دوران پرجنب وجوش و هیجان انگیزی را پشت سر می گذارد، زیرا سفینه فضایی که در کنار دنباله دار حرکت می کند هر روز از آن عکس می گیرد و گرد و غبار و گازهایی را که از دنباله دار می آید، ثبت می کند.

بیش از ده سال از آن زمانی که روزتا و فیله سفر خود را برای رسیدن به دنباله دار چوری آغاز کردند، می گذرد. اطلاعات و داده هایی که روزتا در اختیارمان خواهند گذاشت، درک ما را از چگونگی شکل گیری منظومه شمسی زیر و رو خواهد کرد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme