فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

ورود فناوریهای نوین به دنیای زیورآلات

ورود فناوریهای نوین به دنیای زیورآلات

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، پژوهشگران مجارستان نوعی دستبند هوشمند طراحی کرده اند که «تاگو آرک» نام دارد. این دستبد نوعی صفحه نمایش الکترونیکی دارد و به کاربر اجازه می دهد الگوها و طرح های دستبندش را تغییر دهد.

تصاویر مورد نظر را می توان از طریق گوشی های هوشمند انتخاب کرد و یا اپلیکیشنی را که حاوی انواع وسیعی از طرح هاست و برای این دستبند تهیه شده، روی گوشی های هوشمند نصب کرد.

ریکا کوواکس، مدیر ارتباطات بین الملل «لایبر۸» می گوید: «شما در این اپلیکیشن هزاران طرح از هنرمندان، طراحان و حتی طراحان خانه ها دارید. به این برنامه می روید، طرحی را که می خواهید انتخاب می کنید، سپس گوشی هوشمندتان را به دستبندتان می چسبانید و روی کلمه “انتقال عکس” کلیک می کنید. به این ترتیب تصویر به کمک انرژی، به دستبند منتقل می شود. ۱۰ ثانیه صبر می کنید و سپس طرح جدید را روی دستبندتان خواهید داشت.»

انرژی موجود در گوشی های هوشمند برای انتقال تصاویر روی دستبند، کافی است بنابراین لازم نیست از نیروی برق کمکی دیگری مثلا از باتری استفاده کنید. شیوه ارتباط گوشی های هوشمند با دستبند به گونه «ارتباط حوزه نزدیک» است که با نزدیک کردن دو دستگاه هوشمند به یکدیگر و در فاصله ای چند سانتی متری و یا چسباندن، آنها فعال شده و بینشان ارتباط رادیویی برقرار می شود، فناوری که بطور گسترده در گوشی های امروزی وجود دارد.

ریکا کوواکس می گوید: «در قسمت داخلی این دستبندها، تراشه ای مجهز به فناوری “ارتباط حوزه نزدیک” نصب شده که می تواند با گوشی تلفن شما ارتباط برقرار کند و در آن تمام ضمائم الکترونیکی لازم برای انجام این کار جادویی نصب شده. هسته مرکزی این فناوری، صفحه نمایش دستبند و دانش ارتباطات حوزه نزدیک است.»

طراحان این دستبند معتقدند با این کار، مرز میان فناوری های پوشیدنی و صنعت زیورآلات برداشته شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme