فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مایعی ویژه برای جلیقه های ضد گلوله

مایعی ویژه برای جلیقه های ضد گلوله

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، دانشمندان لهستانی موسسه فناوری امنیتی موراتکس در حال تولید زرهی از جنس مایع هستند که در اثر ضربه سخت و سفت می شود و به این ترتیب بدن فرد را در برابر انواع مختلفی از گلوله ها محافظت می کند. این مایع وقتی در حالت روان است در کیسه های ویژه گذاشته می شود که برای حفاظت از بدن در میان جلیقه پوشیده می شود و در عین حال امکان حرکت کردن در حالتهای مختلف را می دهد.

هنگامی که این پوشش مورد اصابت یک گلوله قرار می گیرد، مایع ضربه را جذب می کند و مانع هرگونه صدمه جدی به اعضای بدن می شود. این زره وابسته به این مایع ویژه است و گردش این مایع بسته به میزان حرارت و فشار متفاوت است.

کارولینا اولزوسکا، هماهنگ کننده موسسه فناوری امنیتی موراتکس می گوید: «این مایع نسبت به سایر مایعات متفاوت است چون میزان چسبندگی آن با افزایش نیروی وارد شده فرق می کند. چسبندگی آن با وجود ذراتی در درون مایع افزایش می یابد و بنابراین آنها همچون سدی در برابر عامل نفوذی خارجی عمل می کنند.»

به گفته محققان، این فناوری نه تنها برای زره های ویژه پلیسها و سربازان کاربرد دارد بلکه از آن می توان در تولید قسمتهایی ار تجهیزات ورزش حرفه ای و یا حتی کل این تجهیزات بهره گرفت. استفاده دیگر آن می تواند در ساختن سپر ماشینها و یا موانع حفاظتی جاده ها باشد. در حال حاضر و بر اساس نمونه های آزمایشگاهی این زره بدن می تواند در برابر گلوله هایی با سرعت حدود ۹۰۰ متر در ثانیه مقاومت کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme