فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

باتری های آلومینیومی با قابلیت شارژ شدن در کمتر از یک دقیقه

باتری های آلومینیومی با قابلیت شارژ شدن در کمتر از یک دقیقه

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، باتریهای لیتیومی دارای منفعت فراوانی برای جهان مدرن بودند. آنها در همه چیز از ساعتهای مچی گرفته تا جتهای غول پیکر، جانشین باتری های سنگین تر و تک استفاده ای قلیایی شدند.

اما این باتریهای شارژی اینک جوابگوی نیازهای رو به افزایش ما به انرژی به ویژه برای تلفنهای همراه نیستند. علاوه بر این آنها با محیط زیست هم سازگار نیستند.

اکنون محققان در دانشگاه استنفورد کالیفرنیا از آماده شدن آنچه که آنها اولین باتری آلومینیومی شارژ شونده با عملکرد بالا می نامند خبر می دهند. این باتری ها در کمتر از یک دقیقه شارژ می شوند و طول عمر زیادی دارند و ارزان هم هستند. ویژگی جالب دیگر این باتری، قابلیت خمیدگی آن است که می تواند دستگاههای آینده را هم انعطاف پذیر کند.

مینگ گونگ، دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه استنفورد می گوید: «داشتن یک تلفن همراه انعطاف پذیر امکان پذیر است. یک صفحه نمایش منعطف پذیر در حالی که باتری پشت آن قرار دارد. فوق العاده است.»

باتریهای جدید از آلومینیوم و گرافیت ساخته شده اند، موادی که ارزان قیمت هستند. آلمینیوم مدتها به خاطر قیمت ارزان، اشتعال پذیری کم و ظرفیت ذخیره سازی زیاد ماده جذابی برای باتری ها بود. محققان دهه ها بدون اینکه موفق شوند تلاش می کردند که باتری بادوامی از جنس آلمینیوم تولید کنند. اینک دانشمندان دانشگاه استنفورد امیدوارند که باتری ای که تولید کرده اند نمونه موفقی باشد.

مینگ گونگ می گوید: «آنها ظرفیتی معقول و چرخه زندگی بسیار طولانی دارند. بعد از صدها چرخه، پوسیدگی نخواهند داشت که خود جالب است. فکر کنم که می تواند باز هم بهبود پیدا کند و این شروع خوبی بوده است. ما فکر می کنیم که این باتری آینده روشنی دارد.»

نمونه اولیه دانشگاه استنفورد جای تکامل و بهتر شدن دارد. در حال حاضر این باتری تنها قادر به تولید دو ولت است که بسیار کمتر از ۳,۶ ولتِ باتریهایی از جنس لیتیوم است. محققان به دنبال راه حلی برای این مشکل هستند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme