فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

استفاده از پهپادها در نقشه برداری

استفاده از پهپادها در نقشه برداری

پهپاد «فالکون ۸ فناوری صعودی» یا (AscTec Falcon 8) به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، دارای هشت پروانه است و با هدف استفاده در صنعت نقشه برداری ساخته شده است. این پهپاد یکی از چندین پهپاد ارائه شده در نمایشگاه اخیر «اسکای تک ۲۰۱۵» در لندن بود. پهپاد «فالکون ۸ فناوری صعودی» می تواند طیفی از فناوری تصویربرداری هوایی از جمله دوربین های دیجیتال، دوربین ویدئویی و حسگرها را با خود حمل کند.

جون اسکلتون، مدیر بازرگانی امور تصویربرداری می گوید: «پهپاد “فالکون ۸ فناوری صعودی” به استفاده کنندگان اجازه می دهد که به جای داشتن زاویه دیدی از بالا و پائین که باعث کج شدن عکس می شود، زاویه ای مناسب و مستقیم در عکس داشته باشند. بنابراین به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد و جهان واقعی را به شکلی نشان می دهد که در تصاویر ویدئویی درک آن بسیار آسان است.»

صنعت نقشه برداری به تدریج در حال بهره گیری از مزایای پهپادها است. شرکت تجهیزات نقشه برداری «اس.سی.سی.اس» (SCCS) مستقر در بریتانیا یکی از آخرین مدلهای پهپاد خود به نام «روبات نقشه برداری چند پروانه ای جی ۴» (MultiRotor G4 Surveying Robot) را ارائه کرده است. این پهپاد زمان پرواز را حدود بیست دقیقه بهبود می بخشد و در یک پرواز می تواند بین ۲,۵ تا ۳ کیلومتر را طی کند.

فردی ساپسد، نماینده فنی ارشد این شرکت می گوید: «پهپاد “روبات نقشه برداری چند پروانه ای جی ۴” اجازه پروازی خودکار را می دهد و بدون نیاز به انسانها می تواند بخش وسیعی از زمین را نقشه برداری کند. این پهپاد می تواند بدون نیاز به گروه نقشه برداران برای شما پرواز کند و تا ۲۵۰ هزار متر مربع را روزانه نقشه برداری کند.»

شرکت «سنس فلای» مستقر در سوئیس توانایی های نقشه برداری پهپاد «ایبی» خود را در نمایشگاه «اسکای تک ۲۰۱۵» ارائه کرده است که می تواند به ایجاد مدلی سه بعدی با کیفیت بالا از کوههای آلپ بپردازد. این شرکت همچنین پهپاد «ای اکسوم» (eXom) را ارائه کرده است که از محافظ هایی از جنس فیبر کربن برای محافظت از پروانه های آن استفاده شده است. این محافظ ها قابلیت ضربه گیری دارند.

کریستوفر تامسون، مدیر فروش شرکت «سنس فلای» می گوید: «اگر با پهپاد “ای اکسوم” سرعت بگیرید به بالا می جهد و ضمن عقب نشستن به تثبیت خودش می پردازد. این امری است که شما به ندرت در میان پهپادهای پروانه دار مشاهده می کنید.»

کارشناسان پیش بینی می کنند که در آینده نزدیک ما هزاران هزار روبات کوچک در هوا خواهیم داشت و در نتیجه به قوانینی روشن جهت تنظیم ترافیک آنها در هوا نیاز خواهد بود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme