فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

چاپگرهای سه بعدی؛ تحولی بزرگ در آشپزی

چاپگرهای سه بعدی؛ تحولی بزرگ در آشپزی

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، آینده فناوری مربوط به مواد خوراکی در جریان کنفرانس چاپگرهای سه بعدی مواد خوراکی در اواخر ماه آوریل در شهر فنلو در هلند به نمایش درآمد. بسیاری از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بر این باور هستند که چاپ سه بعدی غذاها شیوه آشپزی و خوراک را دگرگون خواهد کرد.

شرکت «بای فلاو» (By Flow) چاپگرهای همراه سه بعدی مواد خوراکی را ارائه کرده است. چاپگری که قادر به تولید شکلهایی بی عیب و نقص از خاویار میوه ای است. در حالی که چاپگرهای سه بعدی مواد خوراکی هنوز رواج زیادی ندارند، مارچو بارادس، مسئول امور فروش شرکت «بای فلاو» معتقد است در آینده این چاپگرها در آشپزخانه ها حضور خواهند داشت.

مارچو بارادس، مسئول امور فروش شرکت «بای فلاو» می گوید: «ما در حال بازگشت به زمانی هستیم که مایکروویوها وارد آشپزخانه ها شدند و مردم در ابتدا می گفتند ما غذایمان را در مایکروویو گرم نمی کنیم چون کار با آن را بلد نیستیم. این فناوری متفاوت است اما ادامه همان جریان است. وقتی از نظر ذهنی آماده شدید که آن را در آشپزخانه تان بگذارید می توانید غذایتان را هم چاپ کنید.»

شرکت «پرینت تو تیست» (Print2Taste) آخرین نمونه از وسایل آماده اتصال خود را معرفی کرده است که به فرد اجازه می دهد شکلی ساده را بر روی تبلت نقاشی کند. این شکل سپس با یک ماده ژلاتینی شیرین چاپ می شود. قسمت بالای این چاپگر به طور ویژه برای پردازش مواد غذایی درست شده است. ملانی سنگر از شرکت «پرینت تو تیست» می گوید که این چاپگر با توجه به نیازهای فرد قابل تنظیم است.

ملانی سنگر، تولید کننده شرکت «پرینت تو تیست» می گوید: «طراحی این چاپگر به فرد بستگی دارد و به همبن دلیل شخصی است. اگر فردی کمبود ویتامین دی داشته باشد می تواند کمی ویتامین دی اضافه کند. اگر کمبود دیگری داشته باشد و مثلا به اندازه کافی غذا نمی خورد، می تواند انرژی بیشتری را به شکل پروتئین یا چربی اضافه کند. افرادی که مرض چاقی یا اضافه وزن دارند می توانند میزان فیبر را افزایش دهند تا زودتر سیر شوند و کالری زیادی را مصرف نکنند.»

در حال حاضر برخی از فروشگاهها در اروپا در حال آزمایش چاپ سه بعدی کیکهای سفارشی هستند. برخی از رستورانها هم به ارائه دسرهای چاپ شده می پردازند. چاپ غذاها می تواند آینده شیوه تولید آنها باشد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme