فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

قفل تلفن همراهتان را با گوش باز کنید!

قفل تلفن همراهتان را با گوش باز کنید!

به گزارش فراسو به نقل از عصرایران، محققان آزمایشگاه‌های یاهو در کالیفرنیا به نمایش روش جدیدی برای باز کردن قفل گوشی پرداخته‌اند که بر اساس آن، در آینده می‌توان تنها با نزدیک کردن تلفن همراه به گوش، آن را باز کرد.

 محققان حسگری موسوم به Bodyprint را تولید کرده‌اند که می‌تواند شکل منحصربفرد گوش، کف دست یا هر بخش دیگر از بدن را برای استفاده به منظور دسترسی به دستگاه شناسایی کند.

ابن فناوری، یک صفحه لمسی استاندارد را به یک اسکنر بیومتریک تبدیل کرده که نیاز به سخت‌افزارهای ویژه مانند خوانشگر اثر انگشت یا دوربین مادون قرمز را از بین می‌برد.

تلفن‌های همراه جدید از اسکنرهایی برای احراز هویت بیومتریکی کاربر بجای رمز عبور برخوردارند که باعث ساده‌تر شدن فرآیند احراز هویت برای کاربران شده است. اما به دلیل هزینه بالای این فناوری‌ها، اسکنرهای اثرانگشت به تلفن‌های همراه گران و دست بالا محدود شده‌اند.

به گفته محققان، اگرچه وضوح ورودی یک صفحه لمسی در حدود شش نقطه در اینچ بوده و نمی‌تواند جزئیات اثرانگشت را بخواند، اما مساحت سطح آن از یک خوانشگر پیشرفته، بزرگتر است. این امر به حسگر لمسی اجازه می‌دهد تا اندام بدن کاربر مانند گوشها، انگشتان، مشت‌ها و کف دست را با فشردن آن‌ها بر روی نمایشگر، اسکن کند.

به عنوان مثال، کاربر برای پاسخ دادن به تماس می‌تواند گوش خود را بر روی تلفن همراه بفشارد.

 

قفل تلفن همراهتان را با گوش باز کنید!

فناوری Bodyprint در طول آزمایشاتی بر روی 12 شرکت‌کننده توانست اعضای بدن را با دقت 99.98 درصد طبقه‌بندی کرده و کاربران را با دقت 99.52 درصد شناسایی کند.

این دقت در زمان اسکن گوش و به دلیل شکل و اندازه منحصربفرد آن، بیشتر از سایر اعضا بود.

البته تنها گوش نیست که می‌تواند برای احراز هویت مورد استفاده قرار بگیرد بلکه مشت، انگشتان، کف دست و اثر انگشت‌ها نیز می‌توانند به این منظور بکار گرفته شوند. این امر بدان معنی است که تنها گرفتن تلفن همراه در دست می‌تواند قفل آن را باز کند.

اگرچه هنوز از زمان ورود این فناوری به بازار خبری منتشر نشده اما گام بعدی سازندگان، ارتقای الگوریتم‌های تشخیص و پس از آن، آزمایش فناوری در مقیاس گسترده‌تر اعلام شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme