فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اعتیاد به ورزش

اعتیاد به ورزش

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، ورزش، فعالیت جسمی مناسبی برای تخلیه استرس روزانه است که گاهی به افراط و زیاده روی نامطلوب تبدیل می شود. به زبانی دیگر بین شیفتگی و اعتیاد مرز باریکی وجود دارد.

پاسکال پیچ هفته ای چهل ساعت به تمرینات سخت شنا، دو و دوچرخه سواری می پردازد و هر روز زمان و مسافت را بیشتر می کند. بعلاوه، او یک مامور پلیس نیز هست و به کار روزانه خود مشغول است.

این قهرمان پیشین جهان در رشته تریاتلون: سه گانه دو، دوچرخه سواری و شنا با لقب ترمیناتور می گوید: «من همیشه گفته ام که احساس زنده بودن می کنم. با دوچرخه زدن، روی زمین دویدن یا در آب شنا کردن احساس زنده بودن می کنم.»

پاسکال پیچ برای ورزش زندگی می کند. او در هشت روز 38 کیلومتر را با شنا، هزار و هشتصد کیلومتر را با دوچرخه، 420 کیلومتر را دوید و 9 رکورد جهانی را به ثبت رساند.

پاسکال پیچ: «من نیمه شب بیدار می شوم. تا ساعت چهار صبح شنا می کنم. ساعت پنج سوار قطار می شوم. سرکار می روم. به خانه برمی گردم. غذا خوردم و بعد از آن سه تا چهار ساعت دوچرخه سواری می کنم. شب هم دو ساعت می دوم. بعد روز برای من تمام می شود و استراحت می کنم تا نیمه شب که مثل هر روز بیدار شوم و دوباره شروع کنم.»

در نتیجه فعالیت جسمی، مغز تحریک شده و آزاد شدن هورمو اندروفین موجب احساس خوشحالی می شود، اما در فعالیت جسمی بسیار شدید و مکرر مغز هورمون دیگری به نام دوپامین ترشح می کند که باعث تحریک بخش هایی از مغز می شود که با اعتیاد مرتبط است.

یک پزشک متخصص اعصاب در بیمارستانی در شهر بوردوی فرانسه در توصیف این حالت می گوید: «فرد احساس شناور بودن می کند گذشت زمان را حس نمی کند. هیچ نگرانی ندارد. یک حالت خلسه و از خود بیخودی، بی دلیل نیست که بعضی ها دائما در جستجوی رسیدن به این حالت خلسه هستند.»

قهرمان دنیا در شش ماه گذشته روی زندگی خانوادگی تمرکز بیتشری داشت. با این حال خود را برای چالشی دیگر، آزمون تریاتلون در پنج قاره در سال آینده آماده می کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme