فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

انتشار جزئیات جدید از پیشرانه W12 جدید فولکس‌واگن

انتشار جزئیات جدید از پیشرانه W12 جدید فولکس‌واگن

فولکس واگن اخیرا از پیشرانه جدید 6 لیتری W12به گزارش فراسو به نقل از عصرایران، خود که در برخی از مدل های رده بالای این شرکت از جمله نمونه های منتخب آئودی، بنتلی و احتمالا نسل بعدی فیتون، بکار گرفته خواهد شد، رونمایی کرده است. پیشرانه W12 جدید فولکس واگن از یک جفت توربوشارژر سود می برد و توانایی تولید 600 اسب بخار نیرو در دور موتور 6,000 دور در دقیقه و 663 پوندفوت گشتاور در دور موتور 1,500 تا 4,500 دور در دقیقه را دارد.

 

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، فولکس واگن وعده داده است که یکی از مدل های مجهز به پیشرانه 12 سیلندر جدید این شرکت قادر خواهد بود در کمتر از چهار ثانیه سرعت خود را از صفر به 100 کیلومتر در ساعت رسانده و در نهایت بیشینه سرعت 186 مایل در ساعت (300 کیلومتر در ساعت) را کسب کند.

پیشرانه 12 سیلندر جدید فولکس واگن با یک سیستم تزریق سوخت جدید همراهی می شود که ترکیبی از سیستم تزریق سوخت مستقیم FSI آئودی و سیستم تزریق چند نقطه ای TMPI بنتلی است. فولکس واگن به این نکته اشاره داشته که گردش روغن این پیشرانه مناسب برای استفاده خارج جاده ای است که به ظاهر حاکی از بکارگیری آن در خودرو شاسی بلند پیش روی بنتلی بنتایگا است.

 

از آن جایی که پیشرانه جدید فولکس واگن برای بکارگیری در مدل های رده بالا طراحی شده است دارای سیستم تعلیق پیشرانه تطبیقی پیچیده ای با دامپرهای هیدرولیکی است که از دیسک های الکترومغناطیسی برای خنثی سازی لرزش ها و حصول اطمینان از این که از محفظه پیشرانه خارج نمی شوند، سود می برد.

 

پیشرانه 6 لیتری جدید فولکس واگن کمتر از 250 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر تولید می کند که برای چنین حجمی رقمی شایسته توجه و کم محسوب می شود و به طور کامل با استانداردهای یورو 6 سازگار است. البته بهره‌وری سوخت نیز مد نظر قرار داشته و یک سیستم حرکت/توقف و یک سیستم غیر فعال کردن سیلندر که پیشرانه 12 سیلندر را به 6 سیلندر مبدل می کند بکار گرفته شده اند.

فولکس واگن اطلاعاتی درباره زمان عرضه پیشرانه 12 سیلندر جدید خود به بازار ارائه نکرده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme