فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پژوهش علمی برای محاسبه فشار وارده بر مفاصل رقصنده های حرفه ای

پژوهش علمی برای محاسبه فشار وارده بر مفاصل رقصنده های حرفه ای

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، رقصنده های لهستانی با مشارکت در یک آزمایش علمی، به دانشمندان در آزمایشگاه کمک می کنند تا میزان فشار جسمی در هنگام رقص را محاسبه کنند.

دانشمندان دانشگاه فنی سیلسیان در استان کاتوویچ تحقیق را استفاده از یک لباس مخصوصی که رقصنده می پوشد انجام می دهند. در این لباس حسگرهای سنجش حرکت و بر روی زمین، یک صفحه سنجش نیرو قرار داده شده است. رقصنده های کلاسیک مانند باله فشار زیادی روی مفصل ها و استخوان هایشان تحمل می کنند. فشار عمودی سطح، ممکن است تا ده برابر وزن رقصنده برسد.

یکی از دانشمندان شرکت کننده در این پژوهش می گوید: «برای محاسبه نیروی ماهیچه ها وهمچنین اندازه گیری نیروی واکنش در مفاصل توانستیم یک فرمول ریاضی بدست آوریم. از نتایج این تجربه برای تعیین جهت نیروی ماهیچه ها بر مفاصل و اندازه نیرویی که مفاصل تولید می کنند، استفاده می کنیم.»

او می افزاید که در ابتدای این پژوهش دانشمندان می دانستند که میزان فشار وارده به بدن با توجه به مرحله پیشرفته بودن رقصنده بسیار زیاد خواهد بود، اما آنها پیش بینی نمی کردند پرش های چابکانه و با وقار این رقصنده چه فشار عظیمی بر بدن آنها وارد می کند.

یکی از رقصنده ها می گوید: «این پژوهش به من نشان داد رقص کار سختی است. بدن ما سنگین است. اصلا نمی دانستم مفصل های و استخوانها این همه وزن را تحمل می کنند.»

این پژوهش به رقصنده ها کمک می کند با تشخیص بهترین حرکت ها، با ایمنی بیشتر برقصند و ریسک پوکی استخوان را به حداقل برسانند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme