فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تاثیر آب شدن دیواره های یخی قطب شمال بر سطح آب اقیانوس ها

تاثیر آب شدن دیواره های یخی قطب شمال بر سطح آب اقیانوس ها

«به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، لارسن سی»، بزرگترین دیواره یخی قطب شمال است. بنا به پژوهش موسسه بریتیش آتلانتیک، این دیواره از بیرون و درون در حال نازک شدن است. دیواره های یخی «لارسن ای» و «بی» در نزدیکی «لارسن سی» به ترتیب در سال ۱۹۹۵ و ۲۰۰۲ فرو ریختند. این پژوهش نشان می دهد علت نازک شدن دیواره مجاورت با هوا و همچنین گرم شدن آب اقیانوس ها است. دانشمندان اطلاعات دقیقی در باره تاثیر اقیانوس ها بر دیواره های یخی قطبی نداشتند. با این حال می دانند که آب شدن لارسن سی بر افزایش سطح آب اقیانوس ها تاثیر می گذارد.

زمین شناس موسسه بریتیش آتلانتیک می گوید: «فرو ریختن دیواره های «لارسن ای» و «بی» سرعت آب شدن یخچال های اطراف را بیشتر کرد. ذوب شدن این یخچال ها یکی از عوامل مهم افزایش سطح آب در کل قطب شمال است. «لارسن سی» بزرگتر است و در صورت فرو ریختن آن در چند دهه آینده، ما سال ۲۱۰۰ شاهد تاثیر آب شدن آن در افزایش سطح آبهای دنیا خواهیم بود. پیش بینی می کنیم سال ۲۱۰۰ سطح آب های دنیا پنجاه سانتیمتر از سطح فعلی آن بیشتر بشود که برای مناطق پست و شهرهای ساحلی مشکلاتی بوجود می آورد.»

دیواره یخی «لارسن سی» به نام کارل آنتون لارسن، ناخدای نروژی کشتی شکار نهنگ نامگذاری شده است که سال ۱۸۹۳ یخ های قطبی را درنوردید. این گروه پژوهشی داده های خود را طی پانزده سال، از ۱۹۹۸ تا سال ۲۰۱۲ بدست آورده اند. بنا به یافته های آنها تاثیر آب شدن دیواره های یخی قطب شمال در سطح آب اقیانوس «لارسن سی» در این مدت با از دست دادن چهار متر یخ، سطح دیواره آن یک متر کوتاهتر شده است.

روند افزایش دمای هوا در فلات قطبی، یکی از پرشتاب ترین روندها در کره زمین است و در پنجاه سال گذشته دو نیم درجه سانتیگراد افزایش یافته است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme