فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت بهتر ایمیل‌ها

اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت بهتر ایمیل‌ها

همان گونه که تلفن های هوشمند و تبلت ها به بخشی ضروری از زندگی کاری ما مبدل می شوند، اپلیکیشن های ایمیل تلفن همراه نیز روند تحول خود را طی کرده و روش هایی منحصر به فرد برای مدیریت و دسترسی به صندوق پستی دیجیتال کاربران را فراهم می کنند. اما تمامی اپلیکیشن های ایمیل ویژگی های یکسانی ارائه نمی کنند و در ادامه برخی از بهترین نمونه ها از اپلیکیشن هایی با هدف کلی دسترسی ساده به ایمیل ها تا نمونه هایی با آخرین ویژگی های نوآورانه و قابلیت های سفارشی سازی را معرفی می کنیم.

Microsoft Outlook (Android - iOS)

 

مایکروسافت در اواخر سال 2014 اپلیکیشن ایمیل Accompli را خریداری کرد و با بازسازی گسترده، آن را در قالب نسخه تلفن همراه مایکروسافت اوت‌لوک روانه بازار کرد. این اپلیکیشن جدید به راحتی ایمیل ها، پیوست ها، مخاطبان و تقویم را در دسترس کاربر قرار می دهد. موتور تحلیلی داخلی اوت‌لوک به طور خودکار ایمیل های مهم (از چندین مخاطب) بر اساس ارتباطات کاربر را در معرض دید وی قرار می دهد و کنترل های مبتنی بر سوئیپ کار با ایمیل ها را تسهیل می کنند. این اپلیکیشن با حساب های کاربری دیگر مانند اکسچنج، آفیس 365، Outlook.com، جی میل، یاهو میل و آی‌کلود نیز کار می کند.

Inbox (Android - iOS)

 

در شرایطی که گوگل از اپلیکیشن جی‌میل پشتیبانی می کند اما اپلیکیشن ایمیل دیگری توسط این شرکت معرفی شده که اینباکس نام دارد. گوگل با اینباکس قصد دارد ایمیل هوشمندتری را با سیستمی جدید ارائه کند که به طور خودکار اطلاعات مرتبط با هم مانند جزئیات خرید و سفر را در زبانه هایی با دسترسی راحت گروه‌بندی می کند. "نمای های‌لایتس" نیز بی نیاز از باز کردن ایمیل جزئیات مهم موجود در آن مانند عکس ها، سفارش های بروزرسانی و غیره را نمایش می دهد. افزودن یادآوری و سنجاق کردن پیام ها به بخش بالای صندوق پستی از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن هستند.

Mailbox (Android - iOS)

 

میل‌باکس ابزار ایمیل کارآمدی است که با رابط کاربری کمینه‌گرای خود دسترسی سریع به پیام ها و گفتگوها را امکان‌پذیر می کند و با سوئیپ کردن می توانید ایمیل ها را آرشیو و یا حذف نمایید. همچنین، گزینه ای برای تعویق یک پیام و بازگشت دوباره آن به صندوق ورودی زمانی که از وقت کافی برای رسیدگی به آن برخوردار هستید در میل‌باکس گنجانده شده است. ویژگی یادگیری این اپلیکیشن با اقدام ها و رفتارهای روزمره کاربر سازگار شده و می تواند به عنوان مثال گفتگو با دوستان را تا بعد از ظهر به تعویق اندازد و یا به طور خودکار گفتگوهای مشخص را غیرفعال کند. متاسفانه تنها کاربران جی‌میل یا آی‌کلود می توانند از میل‌باکس استفاده کنند و همچنین این اپلیکیشن فاقد ذخیره پیام در قالب پیش نویس (Draft) است.

Hop (iOS)

 

در شرایطی که بیشتر اپلیکیشن های ایمیل بهبود کارایی مدیریت ایمیل را هدف قرار داده اند، هوپ تغییر چگونگی استفاده کاربر از ایمیل با الهام از پیام رسانی فوری را مد نظر قرار داده است. هوپ ایمیل ها را در مجموعه ای گروه بندی شده و به سبک اپلیکیشن های پیام رسان نمایش می دهد. این اپلیکیشن از پیوست ها و به اشتراک گذاری موقعیت مکانی پشتیبانی می کند و با سیستم اعلان قابل سفارشی سازی همراهی می شود که امکان شنیدن هشدارهای صوتی منحصر به فرد هنگام دریافت ایمیل از فرد یا گروهی خاص را می دهد.

Cloudmagic (Android - iOS)

 

اگر در پی اپلیکیشن ایمیلی هستید که دامنه گسترده ای از سرویس های ایمیل را پوشش می دهد و ویژگی های جالب توجه ای را نیز به کاربر ارائه می کند، کلودمجیک می تواند به عنوان گزینه ای ایده‌آل مد نظر قرار بگیرد. این اپلیکیشن از حساب های کاربری جی‌میل، آی‌کلود، اکسچنج و IMAP پشتیبانی می کند. کلود مجیک به یک صندوق ورودی ایمیل متحد (تا پنج حساب کاربری) مجهز شده است.

Dispatch (iOS)

 

دیسپچ یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که با صندوق ورودی همانند یک فهرست انجام وظایف عمل کرده و گزینه های مرتب سازی سریع را ارائه می کند تا به سرعت ایمیل های خود را آرشیو، و یا به اپلیکیشن های دیگر ارسال کنید. این اپلیکیشن سریع است اما کامل نیست. در شرایطی که دیسپچ از بیشتر سرویس های IMAP پشتیبانی می کند اما از POP پشتیبانی نمی کند. در این اپلیکیشن تنها دسترسی به صندق ورودی امکان‌پذیر است.

Triage (iOS)

 

تریاژ کمک به پردازش سریع ایمیل ها را هدف قرار داده است. با باز کردن این اپلیکیشن صندوق ورودی ایمیل ها در قالب یک سری کارت ها با توضیحی کوتاه درباره محتوای ایمیل نمایش داده می شود. با حرکت دادن کارت به سمت بالا ایمیل آرشیو می شود و با حرکت کارت به سمت پایین ایمیل در صندوق ورودی باقی می ماند تا بعدا در کلاینت ایمیل اصلی کاربر پردازش شود. با ضربه زدن روی کارت محتوای ایمیل نمایش داده می شود. تریاژ از جی‌میل، یاهو میل، آی‌کلود و بیشتر سرویس های ایمیل IMAP پشتیبانی می کند.

Boxer (Android - iOS)

 

باکسر اپلیکیشن ایمیل مبتنی بر ژست حرکتی است که امکان مرتب کردن، آرشیو یا پاسخ سریع به ایمیل ها را فراهم می کند تا به هدف صندوق ورودی فاقد ایمیل خوانده نشده دست یابید. یک منو ضربه ای گزینه هایی مانند اضافه کردن ستاره، برچسب، نشان دار کردن یا ذخیره یک ایمیل در اورنُت را در اختیار کاربر قرار می دهد. یکپارچگی تقویم و مخاطبان از دیگر ویژگی های اپلیکیشن باکسر است.

Type Mail (Android)

 

این اپلیکیشن پیش‌تر به نام Blue Mail شناخته می شد. تایپ میل اپلیکیشن ایمیل با طراحی ساده و پشتیبانی از دامنه گسترده ای از پروتکل ها و سرویس های ایمیل مانند جی‌میل، یاهو میل، آی‌کلود، اکسچنج، یاندکس و همچنین IMAP و POP3 است. این اپلیکیشن از تعداد بیشماری حساب های کاربری ایمیل با قابلیت تعویض و سفارشی سازی هشدار برای هر حساب کاربری پشیبانی می کند. از جمله ویژگی های آن می توان به فیلتر کردن سریع، کنترل های سوئیپ قابل تنظیم، و پشتیبانی از اندروید وِر که همگی در بسته ای با طراحی متریال ارائه می شوند، اشاره کرد.

K-9 Mail (Android)

 

کی-9 میل یکی از اپلیکیشن های ایمیل محبوب منبع باز برای دستگاه های اندرویدی محسوب می شود که از IMAP، POP3 و اکسچنج 2003/2007 با WebDAV پشتیبانی می کند. برخلاف اپلیکیشن های ایمیل با ظاهری کمینه گرا، کی-9 میل انبوهی از گزینه ها و ویژگی های قابل سفارشی سازی را در اختیار کاربر قرار می دهد. ماهیت قابل تنظیم و سفارشی سازی و پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ها و سرویس های ایمیل این اپلیکیشن را به گزینه ای ارزشمند مبدل می سازند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme