فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

نرم افزار هشدار دهنده هنگام وقوع زلزله

نرم افزار هشدار دهنده هنگام وقوع زلزله

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، زلزله ای با شدت ۷,۸ در مقیاس ریشتر روز ۵ اردیبهشت نپال را لرزاند. بیش از هشت هزار نفر در این زلزله کشته شدند. ده ها هزار نفر زخمی و صدها هزار نفر بی خانمان شدند.

هنگام وقوع سوانح طبیعی دقایق و حتی ثانیه ها می توانند جان افراد را نجات دهند

پیر ماری ساران، بنیانگذار شرکت سینسیس تلاش دارد که تا با تولید نرم افزاری که هنگام زلزله به مردم هشدار می دهد آن ثانیه های ارزشمند هدر نروند.

این نرم افزار که «کوئک شیر» (QuakeShare) نام دارد با استفاده از سیستم کوچک و داخلی جهت یاب و فناوری «جی پی اس» در تلفن های همراه هوشمند کار می کند.

پیر ماری ساران، بنیانگذار شرکت سینسیس می گوید: «وقتی ما لرزش زلزله را روی تلفن همراه تشخیص می دهیم، داده را به مرکز سرور مجازی منتقل می کنیم و آن سرور داده هایی را از سایر تلفن های همراه جمع آوری می کند و سپس الگوریتم ما ضمن تحلیل این داده ها به ما می گوید که داده ها درست هستند و زلزله واقعا رخ داده است یا نه. تمام این اتفاقات در عرض چند ثانیه رخ می دهد.»

این نرم افزار هشداری در لحظه وقوع زلزله می فرستد و مقامات حکومتی، گروه های نجات، سازمان ها و شرکتهای انساندوستانه را که عضو این سرویس هستند از وقوع زلزله باخبر می کند.

هنگامی که وقوع زلزله تائید شد یک هشدار عمومی فرستاده می شود.

پیر ماری ساران می گوید: «بر روی صفحه تصویر تلفن همراه هوشمند این ساعت نشان می دهد که مثلا این زلزله دو ثانیه است که رخ داده و به این ترتیب مردم می فهمند که باید پناه بگیرند.»

پیر ماری ساران می گوید: «ایده این نرم افزار این است که کاربران را مکان یابی کنیم و اگر تصادفا برق قطع باشد و شبکه تلفن همراه کار نکند ما می دانیم که مردم در زمان وقوع زلزله کجا بوده اند.»

این نرم افزار هنوز به دلیل وابستگی به شبکه مشکلاتی دارد زیرا اینترنت ممکن است در مناطقی دور افتاده از جهان کار نکند. اما این امر به این معنا نیست که میلیون ها نفر از کسانی که در مناطق زلزله خیز زندگی می کنند نخواهند توانست از امکانات آن بهره بگیرند.

کار تهیه این نرم افزار هنوز به پایان نرسیده است اما انتظار می رود که تا پایان امسال این نرم افزار منتشر شود.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme