فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پناهگاه سیار مقاوم در بمباران تولید می شود

پناهگاه سیار مقاوم در بمباران تولید می شود

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، یک کمپانی استونیایی به نام “ترامیل” که در زمینه امور دفاعی فعالیت می کند، آغاز به ساختن یک پناهگاه سیار کرده که انسان را در برابر بمب محافظت می کند. این پناهگاه اضطراری که در کمتر از دو ساعت بنا می شود، می تواند دوازده انسان را در خود جای بدهد و در ساختنش از “پلی اتیلن” که یک پلاستیک رایج است، استفاده شده است. از نظر سازندگان، این پناهگاه قابل استفاده در محدوده منفی پنجاه تا مثبت هشتاد درجه سلیسیوس خواهد بود و ضد آب است.

“پیتر کیرتسی” مخترع پناهگاه و عضو هیات مدیره کمپانی ترامیل می گوید: «برای نصب و راه اندازی این پناهگاه در اینجا حدود یک و نیم ساعت زمان صرف شد. البته ما زمان را از موقع حرکت کامیون حمل تجهیزات برای تخلیه آن، حساب می کنیم. پایان محاسبه هم، زمانی است که همه مراحل انجام شده و پناهگاه به درستی سر جای خودش قرار داده شده است.»

وزن این پناهگاه تقریبا دو هزار کیلوگرم است. تولیدکنندگانش می گویند که برای حمل و نصب آن نیاز به جرثقیل و تجهیزات ویژه ای نیست. با یک بیل مکانیکی که در ساختمان سازی استفاده می شود، می توان نصبش کرد. با وجود سهولت در حمل و نصب، این پناهگاه باید حتما درون زمین جاسازی شود، جایی که تلی انبوه از خاک را بالای خود داشته باشد.

“پیتر کیرتسی” مخترع پناهگاه سیار: «ما آن را برابر گونه های مختلفی از سلاح آزمایش کردیم. می بینید که هیچ آسیبی ندیده است. اینجا وسایلی هستند که می توانند فشار، ارتعاش، شدت صوت و هر چیزی را که برای انسان خطرناک است اندازه بگیرند. اما سنجش هایی که انجام دادیم نشان داد که هیچ صدمه ای به افراد داخل پناهگاه وارد نشده است.»

در واقع، تولیدکنندگان این محصول را با کمک نیروهای نظامی بومی و نیز سربازان ارتش آمریکا آزمودند و آنها در مقام حمله کننده و پناه گیرنده در مقابل بمباران در دوران آموزشی خود، خصوصیات پناهگاه را محک زدند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme