فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

رُزتا؛ بالا رفتن احتمال بیدار شدن فرودگر “فیلی”

رُزتا؛ بالا رفتن احتمال بیدار شدن فرودگر “فیلی”

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، ستاره دنباله دار “۶۷ پی/چوریوموف – گراسیمنکو” به خورشید نزدیک می شود و امیدها برای بیدار شدن دوباره فرودگر فیلی پررنگ.

فرودگر فیلی که پس از نقص باتری ارتباط خود با کاوشگر رزتا را از دست داد، با نزدیک شدن به خورشید می تواند از نیروی خورشیدی بهره گرفته و از خواب بیدار شود.

کُن خِرتس، مدیر فنی فرودگر فیلی، می گوید: «رزتا تقریبا در فاصله دویست کیلومتری ستاره دنباله دار در حرکت است. این کاوشگر ارسال سیگنال برای برقراری ارتباط با فیلی را آغاز خواهد کرد و اگر فیلی روشن شده باشد و انرژی خورشیدی کافی برای پاسخ دادن داشته باشد، فرستنده اش را روشن می کند و جواب می دهد و خط ارتباطی برقرار می شود و ما روی زمین خوایهم فهمید که فیلی زنده است یا خیر.»

احتمال زیادی می رود که در دو ماه آینده، باتری های خورشیدی فیلی به اندازه کافی انرژی ذخیره کنند. آنگاه تنها باید در انتظار قرارگرفتن کاوشگر رزتا در موقعیت مناسب نشست.
کُن خِرتس، مدیر فنی فیلی، در مورد ماموریت دقیق رزتا می گوید: «شرایطی را پیش بینی می کنیم که از باتری ثانویه کاری ساخته نباشد و تنها مجبور به حساب کردن روی انرژی خورشیدی باشیم. پس در پی اندازه گیری های مقطعی کوتاه هستیم، مثل دامنه مغناطیسی، عکسبرداری از سطح اطراف فیلی، سنجش دما، آزمایش های بویایی، مطالعه گازهای محیطی و از این دست سنجش های کوتاه که برای ما داده های علمی ارزشمندی در بر دارند.»

کاوشگر رزتا ژانویه سال گذشته، پس از سفری ده ساله، به مقصد خود رسید و با ارسال نخستین سیگنال، تعقیب ستاره دنباله دار مقصود را آغاز کرد و در نهایت، نوامبر ۲۰۱۴، فرودگر فیلی با موفقیت بر سطح ستاره دنباله دار “۶۷ پی” نشست.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme