فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پرواز به شیوه حشرات الگوی نسل آینده پروازها

پرواز به شیوه حشرات الگوی نسل آینده پروازها

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، پرواز پرندگان باعث اختراع هواپیما شد، پرواز زنبورها اکنون دانشمندان را به اختراع نسل آینده پروازها ترغیب می کند. پژوهشگران دانشگاه مارسی در فرانسه، یک روبات هوایی ساخته اند که مانند حشرات با جهت یابی بینایی خودکار کار می کند.

در حالیکه بیشتر هواپیماها برای تعادل پرواز از شتاب سنج استفاده می کنند اما پرندگان و حشرات از حس تعادل دورنی بهره می برند که نتیجه رصد عوامل محیطی و اندام های داخلی شان است.

بر اساس تحقیق در باره زنبورها، دانشمندان روباتی ساخته اند که بدون استفاده از شتاب سنج، تنها با رصد محیط بیرونی تعادلش را برقرار می کند.

استفان ویولت یکی از پژوهشگران انستیتو کارنو در مارسی می گوید: «از حشرات یاد گرفتیم که با حداقل امکانات، حداکثر کار را انجام دهیم. آنها به ما یاد می دهند بدون نقشه، جهت یاب ماهواره ای و با امکانات کم، در محیط کاملا مستقل عمل کنیم.»

پژوهشگران از توانایی حشرات برای ارزیابی محیط حین پرواز الگو برداری کردند. این دستگاه به نام «بی روتر»، بدون محاسبه نیروی جاذبه، سرعت و یا ارتفاع می تواند سرعتش را تنظیم کند. مانند حشرات با استفاده از نشانه های بصری حرکت می کند. در مراحل آزمایشی بی روتر توانست سرعت، شیب اوج گرفتن ، جهت یابی و به زمین نشستن را تنظیم کند.

یکی از مسئولان این پروژه می گوید روبات «بی روتر» با بهره بردن از فناوری هوشمند می تواند فاصله را محاسبه و از برخورد با موانع اجتناب کند.

این دانشمندان امیدوارند با مطالعه دقیق تر زنبورها در مراحل بعدی آزمایشی، ساختار بی روتر را برای برقراری تعادل بیشتر اصلاح کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme