فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

آیا نصب ردیاب در منزل افراد سالمند کار درستی است؟

آیا نصب ردیاب در منزل افراد سالمند کار درستی است؟

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، حسگرهای کوچکی که در خانه بیل و دوروتی دوورکسی، یک زوج سالمند در سان فرانسیسکو نصب شده می توانند از باز و بسته شدن در جعبه دارو، یخچال، اجاق گاز و یا حمام به یک دفتر یادداشت دیجیتال پیام بفرستند. این نمونه ای از تجهیزات جدید مراقبت از راه دور سالمندان است.

این فهرست دیجیتال که با تلفن هوشمند قابل مشاهده است، بخشی از یک سامانه کنترل حرکت است. این سامانه به بستگان و فرزندان والدین سالمند کمک می کند از دور مراقب آنها باشند و از اختلال در کارهای منظم روزانه آنها آگاه شوند.

این حسگرها در ابزارهای مختلف از جمله برای اطمینان از مصرف مرتب دارو، در جعبه داروی فرد سالمند قابل نصب است. این سامانه تقریبا ارزان قیمت، حرکت یا جابجایی یک شیء را ردیابی می کند. انواع دیگر با استفاده از جریان الکتریسته طیف وسیعی از حرکتها را ردیابی می کنند، اما این سامانه ها به دلیل نگرانی از نقض حریم خصوصی، مورد تایید همه نیست.

یک استاد دانشگاه پزشکی سان فرانسیسکو در کالیفرنیا می گوید:«این حسگرها می توانند برای حفظ استقلال سالمندان در زمان طولانی تر در خانه هایشان کمک موثری باشند اما همیشه ملاحظاتی نسبت به حفظ حریم خصوصی هم وجود دارد.»

در حالیکه تعداد سالمندان و مبتلایان به بیماری آلزایمر رو به افزایش است، دسترسی به پرستار و مراقب همیشه امکان پذیر نسیت. فناوری پیشرفته می تواند به سالمندان برای داشتن زندگی بهتر کمک کند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme