فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

فرسایش شدید سواحل سنگال

فرسایش شدید سواحل سنگال

 به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، پیامدهای تغییرات آب وهوایی در سواحل سنگال کاملا محسوس است. سواحل این منطقه دستخوش فرسایش شدید شده است. این وضعیت بر کار هتلدارها نواحی مسکونی و حتی گورستانهای منطقه هم تأثیر گذاشته است.

در شهر روفیسک، گروهی در تلاشند گورها را نجات دهد. سه چهارم قبرستانهای این منطقه به خاطر بالا آمدن سطح آب دریا، توفان و فرسایش ساحلی از بین رفته است.

سالیون ندویه یک از دواطلبانی که در عملیات حفظ قبرستانها شرکت می کند، می گوید: «تعدادی زیادی از گورها، زیر آب رفته است. بچه ها وقتی در این سواحل شنا می کنند، استخوان مرده ها را پیدا می کنند. وحشتناک است.»

به گفته مقامات محلی، هر سال بین یک الی دو سانتیمتر فرسایش ساحلی ایجاد می شود. به این ترتیب تا سال ۲۰۸۰ سه چهارم خط ساحلی بر اثر فعالیت امواج، توفان و بالا آمدن سطح آب دریا در معرض خطر نابودی کامل خواهد بود. در حال حاضر نیمی از خط ساحلی دچار فرسایش شده است.

مقامات از سالها پیش در تلاشند راهی برای مقابله با سایش و خوردگی صخره ها و رسوبات ساحلی بیابند. آیساتا سال، سرپرست گروه نظارت بر محیط زیست می گوید: «از سال ۲۰۰۷ فرسایشهای عمیق در منطقه تایوِلِن، مشکلات زیادی ایجاد کرده است، از جمله در قبرستان. از این رو دولت سنگال مجموعه اقدامات مقدماتی را در نظر گرفته است، به این امید که در آینده منابع مالی ثابت برای مقابله با این مشکل در اختیار داشته باشیم.»

سدهایی خاکی برای جلوگیری از ورود نمک به زمین های کشاورزی و موانعی در برابر دریا برای جلوگیری از فرسایش این زمین ها ساخته شده اند.

از سوی دیگر، در این منطقه از سنگال، هتلهای زیادی برای توریستها وجود دارد، اما هتلدارها از بالا آمدن آب نگرانند. یک هتلدار می گوید: «توریستهایی که برای گذراندن تعطیلات کنار دریا به اینجا می آیند، نمی توانند پلاژ داشته باشند، در نتیجه به کشور خودشان می روند و شکایت می کنند. کار و کاسبی هتلها هم کساد شده است چون مشتری ندارند. این مشکل وجود دارد و نمی توان گفت که در طولانی مدت آنرا حل می کنیم.»

در سواحل سالی، برنامه ای آغاز شد که ساحل کنار هتل ها را با چیدن سنگ نجات دهند، اما اخیرا این برنامه متوقف شد. در روفیسک هم سدی خاکی ۷۳۰ متری با هزینه ای حدود ۵ میلیون یورو ساخته شده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme