فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

مصرف سوخت کمتر با نسل دوم پیشرانه اسکای‌اکتیو مزدا

مصرف سوخت کمتر با نسل دوم پیشرانه اسکای‌اکتیو مزدا

به گزارش فراسو به نقل از عصرایران، مزدا جزئیات جدیدی را درباره نسل آینده پیشرانه های اسکای‌اکتیو خود که در زمینه بهره‌وری سوخت شناخته شده هستند، ارائه کرده است. بنابر اعلام این خودروساز ژاپنی، نسل دوم پیشرانه های اسکای‌اکتیو در خودروهای مدل 2018 بکار گرفته خواهد شد که دوسال زودتر از انتظارات اولیه است.

 

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، "هیتومی میتسو"، یکی از توسعه دهندگان ارشد این پروژه، بهبود 30 درصدی نمونه های جدید نسبت به نسل اول پیشرانه های اسکای‌اکتیو را انتظار دارد. این به معنای ارائه پیشرانه های بنزینی با میزان مسافت پیموده شده مشابه با فناوری خودرو هیبریدی است که از اهداف میتسو محسوب می شود.

یکی از گزینه های مزدا برای دستیابی به این هدف استفاده از احتراق تراکمی شارژ همگن (HCCI) است. این فرایند ترکیب سوخت-هوا را با چنان فشاری متراکم می سازد که می تواند بدون کمک شمع آتش بگیرد. با این وجود، فرآیند مذکور گرمای بیشتری تولید می کند و نمی تواند طی یک طیف گسترده از سرعت های پیشرانه پایدار بماند. مهندسان مزدا در تلاش برای برطرف کردن این دو مساله هستند.

احتراق تراکمی شارژ همگن از نسبت بسیار کوچکتری از سوخت در مقایسه با پیشرانه های سنتی استفاده می کند و همچنین احتراق تمیزتری دارد. این مساله با توجه به هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای تحقق استاندارهای هوای پاک اروپا 2020 از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در همین حال، طرح هایی برای جفت کردن نسل دوم پیشرانه های اسکای‌اکتیو مزدا با فناوری هیبریدی تویوتا ارائه شده است که بخشی از معامله جدید امضا شده بین این دو شرکت محسوب می شود. ترکیب این دو فناوری به مزدا و تویوتا مزیت مصرف سوخت اقتصادی‌تر نسبت به رقبای آنها را می دهد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme