فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

پهپادها بر فراز سالن صنایع هوانوردی بورژه پاریس

پهپادها بر فراز سالن صنایع هوانوردی بورژه پاریس

به گزارش فراسو به نقل از یورونیوز، در پنجاه و یکمین سالن صنایع هوانوردی در بورژه در حومه پاریس، بیش از ۲۲۰۰ شرکت صنایع هوافضا محصولات خود را عرضه کرده اند.

در سالن امسال که از ۱۵ تا ۲۱ ژوئن (۲۵ تا ۳۱ خرداد) برگزار می شود، هواپیماهای بدون سرنشین یا پهپاد بیش از دیگر محصولات دیده می شود. پیشرفت و تکامل این فناوری، امکان عکسبرداری هوایی را فراهم کرده است. در حالیکه چند سال پیش این کار تنها با هلیکوپتر امکان پذیر بود.

در غرفه شرکت فرانسوی پارو (Parrot) عملیات آکروباتی پهپادها همراه با صدای بلند موسیقی الکترونیک بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جذب کرد. شرکت پارو، اولین شرکتی است که پهپادها را برای مصرف کنندگان عادی به بازار عرضه کرده است.

هنری سیدو، مدیر عامل این شرکت درباره دلیل محبوبیت پهپادها می گوید: «با پهپادها می توان خیلی ساده عکسهای زیبا گرفت، بر فراز کوه پرواز کرد، یا برفراز ساختمان ها تصاویر باورنکردنی تهیه کرد. دلیل محبوبیت این پهپادها همین است.»

شرکت ایرباس هم در سالن امسال هواپیمای الکتریکی خود موسوم به “ای فن” E-Fan را به نمایش گذاشته است. این هواپیماها دی اکسید کربن تولید نمی کنند و می توانند با سرعت۲۰۰ کیلومتر بر ساعت، به مدت ۹۰ دقیقه پرواز کنند. هزینه شارژ کامل باتری ۲ یورو است. یعنی ۲ یورو برای هر ساعت پرواز. در حالیکه رقم مشابه برای پرواز با هوایپمای عادی از همین نوع که با بنزین کار می کند، بین ۳۰ تا
۴۰ یورو است.

یک خلبان می گوید: «از امسال و طی سالهای آینده می توانیم با هواپیماهای کاملاً الکتریکی پرواز کنیم که دی اکسید کربن تولید نمی کنند و خیلی بی صداتر هستند. اینها چالش های بزرگ ما از نظر محیط زیست است.»

در حال حاضر شرکت ایرباس مشغول ساخت انواع دونفره و چهارنفره این هواپیماست و می خواهد نوع دونفره آن برای تربیت خلبان را در سال ۲۰۱۷ روانه بازار کند. این هواپیما، اولین هواپیمای الکتریکی خواهد بود که با استانداردهای بین المللی جواز پرواز مطابقت دارد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme