فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

اپلیکیشنی جدید برای کار و زندگی شهروندان اتحادیه اروپایی در کشورهای دیگر

اپلیکیشنی جدید برای کار و زندگی شهروندان اتحادیه اروپایی در کشورهای دیگر

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: در اروپا مردم می توانند هر جا بخواهند کار کنند و هر جا که بخواهند زندگی کنند. اما هنوز «رزهایی وجود دارد مثل مشکل زبان، و قوانین و مقررات متفاوت. اگر به کشور دیگری بروید با چالشهای بسیاری روبه رو خواهید شد، بویژه اگر با زبان آن کشور آشنا نباشید. از خودتان می پرسید: «چگونه باید اقامتم را ثبت کنم؟» «چگونه باید آپارتمان اجاره کنم؟» یا «حساب بانکی باز کنم؟»

شرکت نوپایی در کلن آلمان با طراحی اپلیکیشنی راه حلی برای این مشکلات اندیشیده است. این اپلیکیشن “جین جر” یعنی “کار در آلمان” نام دارد. “جین جر” نرم افزاری کاربردی برای تلفن همراه برای کمک به کسانی است که برای کار، زندگی، یا تحصیل به آلمان می روند.

این اپلیکیشن بخشهای مختلفی دارد که به کار، جابه جایی، یا زندگی مربوط می شود و با استفاده از نمادهای تصویری براحتی می توان از یک بخش به بخش دیگر رفت.

سونالی کورای، مدیر بازاریابی شرکتی که اپلیکیشن را طراحی کرده می گوید: «“جین جر” فقط برای مردمی که می خواهند در آلمان کار کند، فایده ندارد، بلکه دانشجویانی که از کشورهای دیگر برای یک سال تحصیلی به اینجا می آیند، می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. در دانشگاه خودم این وضعیت را از نزدیک دیده ام. دانشجویان زیادی داشتیم که از کشورهای دیگر آمده بودند و فکر می کنم برای آنها خیلی خوب است که بتوانند در آلمان، راه را از چاه تشخیص شوند و در جامعه ادغام شوند.»

آندریا مونتینو، مدیر پروژه نیز می گوید: «برای خود من “جین جر” این فایده را داشت که رسوم آلمانی ها و جشنهای سنتی آنها و همین طور رفتارهای خاص اجتماعی را، بخصوص در محیط کار بهتر بشناسم. بدون “جین جر” این شناخت بدست نمی آمد.»

پیش نمونه این نرم افزار از پایان ماه آوریل امسال در چارچوب سیستم عامل اندروید در دسترس بوده و امکان انتخاب زبانهای آلمانی، اسپانیایی، رومانیایی، یا انگلیسی وجود دارد. با لینک های این نرم افزار می توانید به وبگاه هایی بروید که به کارتان می آید. نرم افزار تمام قوانین مربوط به وضعیت شما، و گامهای لازم برای ثبت اقامت را به صورت کلی بیان می کند، و در عین حال مانند فرهنگ لغات خاص هم عمل می کند چون در هر بخش توضیحی برای سرواژه ها وجود دارد.

آلبرتو رویز، یکی دیگر از مدیران طرح می گوید: «از این نرم افزار خیلی خوب استقبال شده است چون اطلاعات زیاد و کلی را در اختیار کاربر می گذارد. اطلاعاتی که واقعا هم مؤسسات و هم افراد جوان به آن نیاز دارند.»

تیم سازنده اپلیکیشن “جین جر” امیدوار است بتواند برای دیگر کشورهای اتحادیه اروپا چنین نرم افزاری را طراحی کند که اطلاعات استاندارد در باره آن کشور را در بر گیرد تا برای هر شهروند اروپا آزادی کار در همه کشورهای اتحادیه اروپا تحقق یابد.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme