فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

آئودی به فتح کره ماه می اندیشد!

آئودی به فتح کره ماه می اندیشد!

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: آئودی با همکاری تیمی از مهندسان آلمانی که به نام پارت تایم ساینتیستس شناخته می شوند پروژه ای را برای توسعه یک ماه‌نورد بدون سرنشین آغاز کرده است. این ماه‌نورد به نام لونار کواترو برای کاوش سطح ماه طراحی شده است.

 

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، لونار کواترو برای حضور در رقابت لونار اکس‌پرایز ساخته شده است. این رقابت توسط گوگل در سال 2007 شکل گرفت و جایزه ای 30 میلیون دلاری را به تیمی که بتواند روشی تقریبا کم هزینه برای بررسی ماه طراحی کند، اهدا می کند. در شرایطی که کاوشگر نباید روی سطح ماه سقوط کند و آتش بگیرد، وظیفه پوشش حداقل 546 یارد (499 متر) و ارسال تصاویر و ویدیوهایی وضوح بالا به زمین را نیز بر عهده دارد.

 

آئودی به فتح ماه می اندیشد!

اگرچه لونار کواترو لوگو آئودی را روی بدنه خود می بیند اما بخش اعظم توسعه آن طی چند سال گذشته توسط پارت تایم ساینتیستس صورت گرفته است. چهار موتور الکتریکی این کاوشگر نیروی مورد نیاز خود را از بسته باتری یون لیتیوم جمع و جور و پنل خورشیدی بزرگی که در بالای آن قرار گرفته، دریافت می کنند. بدنه لونار کواترو از آلومینیوم ساخته شده تا وزن آن بیش از اندازه نشود. بیشینه سرعت این ماه‌نورد تنها دو مایل در ساعت (سه کیلومتر در ساعت) است که به گفته آئودی روی سطح سخت و ناهموار ماه بسیار زیاد نیز است.

 

نمونه های اولیه لونار کواترو در اروپا زیر آزمایش قرار دارند و انتظار می رود این ماه‌نورد سفر خود را در سال 2017 انجام دهد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، این کاوشگر چهار چرخ بیش از 236 هزار مایل را طی یک دوره زمانی پنج روزه سفر خواهد کرد و دقیقا در جایی که آپولو 17، آخرین ماموریت سرنشین‌دار ناسا به ماه در سال 1972 لمس کرد، فرود می آید.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme