فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

هنر تجارت الکترونیک: ساخت یک بازار دیجیتال تعاملی

هنر تجارت الکترونیک: ساخت یک بازار دیجیتال تعاملی

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: فناوری دیجیتال با چنان سرعتی در حال توسعه و پیشرفت است که اغلب فراموش می کنیم در پس علم یک هنر نیز نهفته است. این مساله به ویژه زمانی که بحث تجارت الکترونیک مطرح می شود، صدق می کند. چگونگی تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریانی وفادار تنها توجه به آمار و ارقام را در بر نمی گیرد و حضور نسل ویژه ای از متخصصین و اهل فن را می طلبد.

 

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، آگاهی از این که گوگل چگونه صفحات وب را رده بندی می کند و یا این که چه تعداد بازدیدکننده مجددا از یک صفحه بازدید می کنند، خوب است اما در برخی سطوح، یک توسعه دهنده وب باید بر غریزه خود متکی باشد. آگاهی از این که چه چیزهایی بازدیدکنندگان را به خرید از یک وب سایت تجارت الکترونیک ترغیب می کنند هنری بر مبنای علم محسوب شده که با طراحی وب پاسخگو مرتبط است.

عناصر طراحی وب که تبدیل می شوند

همان گونه که از نام آن مشخص است، طراحی وب فعالیت و تلاشی خلاقانه است که ترکیبی عالی از هنر و دانش محسوب می شود. چگونگی کدنویسی و برنامه ریزی برای طراحی وب به دانش بالایی نیاز دارد اما نیازمند چشم یک هنرمند برای قرار دادن خود به جای بازدیدکننده و درک زاویه دید وی نسبت به سایت نیز است. آیا سایت جذابیت کافی برای بازدیدکننده را دارد؟ آیا بیش از اندازه شلوغ است و جستجو در آن و یافتن آنچه مد نظر قرار دارد دشوار است؟ گرافیک و ترکیب های رنگی چگونه هستند؟ گاهی اوقات به عنوان توسعه دهنده وب چنان درگیر استفاده از ابزارهای مختلف می شوید که فراموش می کنید اندکی از پروژه خود فاصله گرفته و نگاهی به طراحی آن از نگاه یک بازدیدکننده داشته باشید. به طور معمول، تم های کارآمد ساده هستند زیرا تعامل بهتر و راحت‌تری را ایجاد می کنند.

به عنوان مثال، مفهوم رنگ را مد نظر قرار می دهیم. بر مبنای داده های علمی موجود، رنگ هایی مشخص موجب شکل گیری حالاتی مشخص در بازدیدکننده می شوند. این جایی است که هنر با علم ملاقات می کند زیرا توسعه دهنده وب باید با نگاهی از خارج درباره این که آن رنگ ها به وی چه می گویند اندیشه کند. اگر هدف جلب نظر بازدیدکننده برای خرید یک محصول یا سرویس است رنگ هایی مشخص ممکن است برای بازارهایی خاص بهتر عمل کنند.

چیدمان و کارکرد

یکی از مهم‌ترین مواردی که می تواند عملکرد وب سایت تجارت الکترونیک و کارایی آن را تحت تاثیر قرار دهد صفحه آرایی و آرایش است. اگر بازدیدکننده قادر به یافتن روشی ساده برای افزودن اقلام مد نظر خود برای خرید و یا چگونگی پرداخت هزینه آنها نباشد این احتمال وجود دارد که خرید بعدی را از وب سایتی دیگر با طراحی و چیدمان کاربرپسندتر انجام دهد.

در شرایطی که استفاده از تلفن های هوشمند و محبوبیت آنها روند رو به رشدی را دنبال می کند، صفحه آرایی وب سایت از اهمیت بیشتری نیز برخوردار شده است. نمایشگر این دستگاه ها نسبت به رایانه ها کوچکتر است و مطالعه توضیحات محصول می تواند دشوارتر باشد. امروزه، توسعه دهندگان وب این مساله را مد نظر داشته و تنظیمات لازم برای مشاهده بهتر وب سایت در دستگاه های قابل حمل را انجام داده و یا اپلیکیشنی اختصاصی برای آن ارائه می کنند.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme