فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

تسهیل زندگی برای انسان به کمک فناوری

تسهیل زندگی برای انسان به کمک فناوری

به گزارش فراسو و به نقل از عصریران: برخی مواقع به واسطه بروز مشکل در رایانه یا تلفن هوشمند احساسی ناخوشایند در ما ایجاد می شود اما در نهایت باید به این نکته توجه داشته باشیم که فناوری فرصت های بیشماری را برای زندگی راحت‌تر و بهتر برای ما فراهم کرده است.

 

تسهیل زندگی برای انسان به کمک فناوری

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، فناوری در تسهیل زندگی به ما کمک می کند. در شرایطی که بعضی مواقع دوست داریم رایانه خود را از پنجره به بیرون پرتاب کنیم و یا برای رهایی از دست تمامی هشدارها و اعلان های تلفن هوشمند به تعطیلات در جزیره ای دورافتاده برویم اما نقش فناوری در راحت ساختن زندگی ما غیر قابل انکار است. در ادامه به برخی روش های جالب توجه که فناوری در کسب زندگی راحت‌تر و هوشمندانه‌تر به ما کمک کرده است، اشاره می کنیم.

پزشکی از راه دور

 

تسهیل زندگی برای انسان به کمک فناوری

استفاده از ارتباطات راه دور برای ارتقا ارائه توصیه های پزشکی و دارویی ابزاری بسیار ارزشمند برای پزشکان و بیماران در مناطق روستایی و محروم است. پزشکان از هر نقطه ای می توانند با همکاران ماهر خود در بیمارستان های بزرگ ارتباط برقرار کرده و با آنها درباره وضعیت بیماران خود مشورت کنند، شرایط تشخیص بیماری را بهبود ببخشند و یا حتی بیماری ها را بدون نیاز به سفر بیماران درمان کنند. به عنوان مثال، پزشکی از راه دور یک مزیت بزرگ برای مردم هائیتی پس از وقوع زلزله سال 2010 در این کشور بود.

تبلت و تلفن هوشمند

 

تبلت ها و تلفن های هوشمند می توانند به عنوان کتاب، مجله، دستگاه بازی، برای وبگردی و بررسی ایمیل، و بسیاری وظایف دیگر مورد استفاده قرار بگیرند. برای برخی مصرف کنندگان این گجت ها به طور بالقوه یک دستگاه همه در یکی محسوب می شوند و تمامی نیازهای آنها را از مطالعه اخبار تا کنترل مصرف انرژی خانه برطرف می سازند. از تبلت ها در کلاس های درس، تاسیسات پزشکی و کسب و کارهای مختلف نیز می توان استفاده کرد.

در شرایطی که این دستگاه ها پتانسیل وخیم‌تر کردن مشکل زباله های الکترونیکی را دارند اما در صورت استفاده درست می توانند به مواردی مانند کاهش مصرف انرژی کمک کنند زیرا به طور معمول از طول عمر بیشتری نسبت به لپ تاپ ها برخوردار هستند. همچنین تلفن های هوشمند و تبلت ها می توانند به کاهش مصرف ما کمک کنند زیرا می توانند جایگزین چندین گجت و شی دیگر شوند.

واقعیت افزوده

 

لایه بندی داده ها و قرار دادن آنها در حوزه دید کاربر به نظر می رسد موج بعدی فناوری برای کمک به ما در هدایت جهانمان چه به صورت واقعی - برخی اپلیکیشن ها به ما در مسیریابی به عنوان مثال در مترو کمک می کنند تا بی نیاز از نقشه مسیر درست را انتخاب کنیم - و چه به صورت مجازی باشند. به عنوان مکملی برای قرار دادن اطلاعاتی فراوان در معرض دید ما، واقعیت افزوده می تواند کاربردهای بالقوه بسیاری را شامل شده اگرچه ممکن است به ارائه بیش از حد اطلاعات نیز منجر شود.

شهرهای هوشمند

 

نوآوری های پیرامون انتقال زیرساخت های شهری به شبکه های به هم پیوسته و هوشمند برای کاهش مصرف منابع توسط انسان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. فناوری های جدید برای شبکه های سراسری برق هوشمند، برای مدیریت آب هوشمند، برای خودروها و حمل و نقل شهری هوشمند ما را به سوی دنیایی که با کمترین می توان بیشترین نتیجه را گرفت، هدایت می کنند. در نتیجه، ما سرانجام فناوری هایی برای مدیریت کارآمد منابع خود را می یابیم.

سیستم های سرویس محصول

 

فناوری امروز تبدیل یک محصول به یک سرویس را راحت‌تر از هر زمان دیگری کرده است. این به معنای آن است که فروشگاه های سخت افزار ما به کتابخانه های ابزار تبدیل شده، نمایندگی های خودرو به برنامه های به اشتراک گذاری خودرو تبدیل شده و حتی آن چه در کمد خود داریم می تواند به سیستم کرایه محلی تبدیل شود.

بسیاری از این موارد به لطف اینترنت و شبکه های اجتماعی امکان پذیر شده اند زیرا مردم را به یکدیگر پیوند داده و می توانیم آن چه داریم را با دیگران نیز به اشتراک بگذاریم. در نتیجه، چرا باید چیزی را خریداری کنید وقتی می توانید آن را امانت بگیرید؟ فناوری - از جمله اپلیکیشن های تلفن هوشمند - پس انداز پول و انجام معاوضه به جاری خرید را راحت‌تر از هر زمان دیگری کرده است.

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme