فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترش - شرکت طراحی سایت

نسخه انگلیسی سایت فراسو شرکت طراحی سایت فراسو

تازه ها

یورکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه از راه کمک های متقابل مالی

یورکا، سازمانی برای توسعه فناوری و توسعه از راه کمک های متقابل مالی

به گزارش فراسو و به نقل از یورونیوز: سی امین سال تاسیس سازمان یورکا در شهر لوگانو سوئیس برگزار شد. یورکا سازمانی اروپایی برای تشویق نوآوری است که توسط رهبران فرانسه و آلمان تاسیس شد.

برونو مور، رییس فعلی سازمان یورکا در این مراسم گفت: «سال ۱۹۸۵ فرانسوا میتران و هلموت کهل رهبران کشورهای فرانسه و آلمان با حمایت از ایده بنیانگذاری یورکا، تاسیس و شکل گیری این سازمان را عملی کردند.»

یورکا پروژه ای برای حمایت از تحقیقات و توسعه صنعتی در اروپا و هدف آن بالا بردن تولید و رقابت از طریق ارتقا فناوری است. این شبکه در طول سه دهه فعالیت، با صرف سی میلیارد یورو از بودجه بخش دولتی و خصوصی به بیش از دو هزار پروژه اقتصادی گوناگون بزرگ و کوچک کمک های قابل ملاحظه ای کرده است.

برای آلمان، یکی از حامیان یوروکا این پروژه کلید توسعه آینده است. وزیر آموزش، پژوهش و نوآوری آلمان می گوید: «یورکا بودجه اولیه برای شروع پروژه را تامین می کند. سپس این پروژه باید همان مقدار پول را به یوروکا برگرداند. به همین دلیل پروژه های یورکا باعث بالا رفتن میزان مشارکت و کمک های متقابل می شود. این بالاترین ارزش یورکا است. بدون پژوهش و نوآوری نمی توانیم در رقابت های جهانی دوام بیاوریم. موفقیت و آینده مان را باید براساس فناوری و خدمات تازه و مبتکرانه بنا کنیم.»

یورکا در پرتغال از تولید گوجه، مهمترین محصول کشاورزی کشور حمایت کرده است. گوجه فرنگی یکی از محبوبترین مواد خوراکی و مهمترین محصولات کشاورزی دنیا است که گفته می شود برای سلامتی بسیار مفید است. دلیل آن وجود ماده ای به نام لیکوپن در گوجه است. اما مشکل، پیداکردن بالاترین میزان لیکوپن در گوجه است. برای اینکه هزاران گونه و انواع مختلف گوجه در سراسر دنیا کاشته می شود. لیکوپن رنگ قرمز گوجه فرنگی را بوجود می آورد و در برخی از پژوهش ها به ضد سرطان بودن این ماده اشاره شده است.

پرتغال و ایالت کالیفرنیا در آمریکا، بزرگترین تولید کننده گوجه در دنیا محسوب می شوند. در این مرکز کشت صنعتی گوجه در استوبال در جنوب پرتغال که از پروژه های مورد حمایت یورکا است، میران لیکوپن گوجه فرنگی با اشعه لیزر اندازه گیری میشود.

این مرکز با بودجه ۷۰۰ هزار یورو و طی چهار سال توسط موسسات تحقیقاتی پرتغال و دانمارک ساخته شده است. مدیر این مرکز می گوید: «چندین سال است که برای بالا بردن میزان لیکوپن گوجه کار می کنیم. این گام بسیار مهمی در فعالیت ما است برای اینکه در طول فرایند می توانیم میزان لیکوپن را اندازه گیری کنیم. پیشتر می بایست باید برای تجزیه گوجه مراحل تولید را متوقف می کردیم.»

یورکا همزمان با بزرگداشت فعالیت سی سال گذشته، برای آینده نیز آماده می شود. سال آینده سوئد ریاست ادواری یورکا را به عهده دارد.

وزیر نوآوری و بازرگانی سوئد می گوید: «یکی از مشکلات ما در اروپا، بیکاری و همچنین کندی رشد اقتصادی است. امیدواریم جوان های بیشتری در شرکت های کوچک و یا متوسطی که از منابع مالی یورکا برخودار هستند کار پیدا کنند.»

مشاور و مجری تبلیغات طراحی سایت مشاور و مجری تبلیغات مشاور و مجری تبلیغات مشاور تبليغاتي, طراحي گرافيک, چاپ, تيزر, طراحي آرم فراسو / تبلیغات... با مزه ی لیمو ترشتبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي تبليغات اينترنتي شرکت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز سایت فروشگاه ساز

کمی از ما

کمی از ما

کانون فراسو، مشاور و مجری تبلیغات، تنها دارنده ی نشان طلای کیفیت از BID در صنعت تبلیغات ایران، شرکت طراحی سایت ، سایت های ارزان و ساده ، سایت های کاربردی ، سایت های حرفه ای

تازه ها

تازه ها

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (قسمت پایانی)

به دنیای دیجیتال خوش آمدیم!! (1)

سرگیجه نگیرید و به «چه کنم» ها توجه نکنید

آغاز فاز بالینی درمان عفونت‌های عمیق پوست با "نانوذرات"

ربات‌هایی که الگوی لباس کاربر را تغییر می‌دهند

7 راز یک خواب خوش

ویرایش ژن جنین انسان برای اولین بار در آمریکا

تولید مواد غذایی با استفاده از برق

ابداع غضروف مصنوعی جدید برای جلوگیری از عفونت باکتریایی

ابداع پوست مصنوعی که قابلیت تغییر رنگ دارد

آخرین پیام ها

آخرین پیام ها

کانال تلگرام فراسو: telegram.me/farassou


از صفحه هنرهای مفهومی بازدید فرمایید.


برای همکاری با ما، رزومه خود را به

job@farassou.com

ارسال نمایید.


تماس سریع با ما

تماس سریع با ما

تهران / بلوار سعادت آباد / خیابان 35 (صراف نژاد)
تلفن: 54 80 68 88 (6 خط)
ایمیل: info@farassou.com
ثبت نام
Back to top

شبکه اجتماعی

شرکت طراحی سایت فراسو

تمام حقوق برای شرکت فراسو محفوظ است
 
Color scheme